Villa Sielanka Foto Malarz 001

Villa Sielanka - Angelika

Villa Sielanka w samym sercu Mazur to bez wątpienia miejsce wyjątkowe. Zachwyca nie tylko sam budynek, ale i jego otoczenie. Ogród, klimatyczna wiata i widoki zapierają dech w piersiach.

 

Jeśli chodzi o wnętrza, w budynku jest wiele apartamentów utrzymanych w różnych stylach. Ponadto goście mają do dyspozycji bogato urządzony hol, basen, saunę. Wśród pokojów można znaleźć te urządzone w stylu balijskim, królewskim, francuskim czy glamour. Wnętrza willi kryją także apartamenty słoneczne, pastelowe czy też romantyczną "Siódemkę".

 

Nic więc dziwnego, że obiekt ten jest idealny do przeprowadzenia sesji fotograficznej. Bogactwo stylów i wystroju pozwala na wykonanie naprawdę ciekawych i zróżnicowanych ujęć.

 

Villa Sielanka Foto Malarz 004

Villa Sielanka Foto Malarz 003

Villa Sielanka Foto Malarz 006

Villa Sielanka Foto Malarz 005

Villa Sielanka Foto Malarz 011

Villa Sielanka Foto Malarz 012

Villa Sielanka Foto Malarz 007

Villa Sielanka Foto Malarz 010

Villa Sielanka Foto Malarz 013

Villa Sielanka Foto Malarz 008

Villa Sielanka Foto Malarz 015

Villa Sielanka Foto Malarz 009

Villa Sielanka Foto Malarz 017

Villa Sielanka Foto Malarz 018

Villa Sielanka Foto Malarz 016

Villa Sielanka Foto Malarz 022

Villa Sielanka Foto Malarz 023

Villa Sielanka Foto Malarz 014

Villa Sielanka Foto Malarz 025

Villa Sielanka Foto Malarz 019

Villa Sielanka Foto Malarz 024

Villa Sielanka Foto Malarz 020

Villa Sielanka Foto Malarz 021

Villa Sielanka Foto Malarz 028

Villa Sielanka Foto Malarz 027

Villa Sielanka Foto Malarz 030

Villa Sielanka Foto Malarz 026

Villa Sielanka Foto Malarz 032

Villa Sielanka Foto Malarz 029

Villa Sielanka Foto Malarz 036

Villa Sielanka Foto Malarz 031

Villa Sielanka Foto Malarz 033

Villa Sielanka Foto Malarz 037

Villa Sielanka Foto Malarz 034

Villa Sielanka Foto Malarz 042

Villa Sielanka Foto Malarz 040

Villa Sielanka Foto Malarz 041

Villa Sielanka Foto Malarz 038

Villa Sielanka Foto Malarz 043

Wyjątkowy plener fotograficzny

Villa Sielanka to miejsce, w którym odbył się nasz wyjątkowy wiosenny plener fotograficzny. Jego przeprowadzenie było dość trudnym i wymagającym zadaniem, jednak dzięki odpowiednim przygotowaniom oraz pięknym modelkom, pełnym pasji i chęci do pracy, uzyskaliśmy fantastyczne ujęcia.

 

Przepiękne i oryginalne wnętrza obiektu Villa Sielanka pozwoliły na wykonanie zdjęć o różnym charakterze. Tym co je łączy, jest fakt, że są to ujęcia zmysłowe, sensualne i naturalne, przedstawiające różne oblicza kobiety.

 

Przeprowadzenie samego pleneru wiązało się z ogromnym nakładem pracy. Na szczęście zgrana ekipa sprawiła, że praca od samego rana do wieczora była prawdziwą przyjemnością.

 

 

Różne oblicza kobiety

Sesja fotograficzna to moment, w którym można ukazać, jak wiele twarzy ma kobieta. Może być ona zmysłową kusicielką lub niewinną dziewczyną. Wszystko zależy od tego, jaką chce być widziana. To dla modelki doskonała okazja, by zobaczyć siebie oczami fotografa.

 

Bardzo istotne jest to, by ujęcia zostały uchwycone w sposób naturalny i zmysłowy. Wszystkie gesty, pozy i mimika muszą wyglądać na niewymuszone i pasować do zamierzonego efektu.

 

Ważne jest, by zwracać uwagę na szczegóły. Czasem pozornie nieistotny detal może całkiem zmienić efekt końcowy ujęcia. Niedbale zsunięta z ramienia sukienka, spływający po policzku kosmyk włosów, lekko prześwitująca firanka - takie właśnie szczegóły także składają się na całość ujęcia.

 

 

Fotografia plenerowa

Patrząc na zdjęcia, trudno nie zaliczyć dnia pleneru do udanych. Ciężka praca i skrupulatne przygotowania dały efekt w postaci setek fantastycznych ujęć. Każe z nich jest wyjątkowe i niepowtarzalne.

 

Wykonując zdjęcia w plenerze, trzeba zwrócić uwagę na każdy element otoczenia, który może mieć wpływ na efekt końcowy. Zupełnie inaczej prezentują się bowiem ujęcia wykonane porankiem, inaczej będą wyglądać te zrobione wieczorem.

 

Równie istotna jest kolorystyka pomieszczenia, w którym pozuje modelka. Znacząco wpływa ona bowiem na sposób postrzegania fotografii przez osoby ją oglądające. Ciekawe ujęcia można uzyskać zarówno w pastelowych, delikatnych klimatach, jak i w tym ciemniejszych, bardziej charakternych i zmysłowych.

 

Ważna jest współpraca na linii fotograf-modelka. Bohaterka zdjęć musi czuć się przed obiektywem swobodnie i kobieco. Dzięki temu można uzyskać ujęcia, które ukazują jej prawdziwe piękno.

Poznaj nas bliżej

Inspiruje nas miłość, dlatego na zawsze zatrzymujemy ją
W subtelnych ślubnych fotografiach, przechowując w każdym zdjęciu emocje, szczęście, wzruszenia i radość.

PortfolioPortfolio KontaktKontakt

Villa Sielanka

Fotograf Białystok

Fotograf Suwałki

Fotograf Łomża

Zdjęcia ślubne Białystok

Fotografia ślubna Łomża

Fotograf ślubny Suwałki