Sale Weselne Białystok

Wesele Ślub Przyjęcie

NAJLEPSZE SALE WESELNE BIAŁYSTOK

 

Ślub, to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Dlatego, każdy ślub powinien mieć odpowiednio piękną i uroczystą oprawę. A każde wesele powinno odbywać się w naprawdę wyjątkowym miejscu. Jak takie znaleźć? Należy szukać hoteli i restauracji z klasą!

Zajmujemy się fotografią ślubną i weselną. Dlatego wiemy, że wybór sali weselnej jest bardzo ważny. Powinna być stylowa i mieć odpowiedni klimat. Liczy się nie tylko profesjonalizm obsługi, ale także walory estetyczne i wizualne wnętrza. Wybór odpowiedniego miejsca zabawy weselnej gwarantuje szampańską zabawę, oraz, oczywiście, cudowne fotografie pamiątkowe.

 

Dziś chcemy Wam opowiedzieć o godnych uwagi i polecenia salach weselnych w Białymstoku i jego okolicach.

 

 

 

Lipowy Most

mostem do nowego życia we dwoje...

Lipowy most, to klasycznie piękny hotel położony nieopodal Puszczy Knyszyńskiej. To miejsce idealne dla tych par, które cenią sobie bliski kontakt z naturą. Harmonia, bliskość przyrody, spokój, staropolski styl - oto wizytówki tego miejsca.

 

 

Bobrowa dolina

 

uroczy zakątek zagubiony pośród lasów...

Hotel Bobrowa dolina leży w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej. Sam hotel jest równie wyjątkowy, co otaczająca go sceneria. Jest wytworny, klasyczny i bardzo elegancki.

 

 

 

Lawendowy zakątek

 

zakątek zakochanych...

Hotel Lawendowy Zakątek jest równie piękny co jego nazwa. Jest po prostu wymarzonym miejscem na weselne przyjęcie. Jego romantyczny wystrój, wnętrza utrzymane w kolorystyce fioletu, lawendy i bieli urzekają swoją subtelnością.

 

 

 

Lipcowy ogród

 

Lipcowy Ogród to sieć restauracji - wykwintnych, z klasą i olśniewających przepychem. Należy do nich między innymi Lipcowy ogród Białystok.

Lipcowy Ogród Białystok - stylowa restauracja weselna o naprawdę magicznym klimacie.

 

To idealne miejsce na przyjęcie weselne dla tych par, które chcą poczuć się po królewsku. Hotel Lipcowy Ogród Białystok posiada wspaniałe, przestronne sale bankietowe i cudowny, bujny ogród.
Wyjątkowa dbałość o detale sprawia, że każdy gość weselny poczuje się tam jak gość honorowy.

 

 

 

Dwór Czarneckiego

 

Jeżeli marzy Wam się wesele jak z bajki, powinniście zdecydować się na Dwór Czarneckiego. Bowiem jego jasno oświetlone, wykwintnie i z rozmachem urządzone sale balowe, do złudzenia przypominają komnaty nowoczesnego pałacu.

 

 

 

Borowinowy zdrój

 

Borowinowy zdrój - już sama nazwa tego miejsca jest kojąca dla zmysłów... To hotel położony w Puszczy Knyszyńskiej, na terenie uzdrowiska Supraśl. Jego wnętrze łączy w sobie wytworność i przytulność. Dodatkowym, ogromnym atutem jest wyjątkowo malownicze otoczenie hotelu.

 

 

 

Hotel Trio Białystok

 

oryginalność na wysokim poziomie...

Hotel Trio Białystok to opcja dla tych, którzy cenią sobie nowoczesny styl i luksus. To coś dla tych młodych par, które stawiają oryginalność ponad grzeczną klasykę.

 

 

 

Karczma Leśniczanka

 

aby mieć wesołe wesele...

Nie każde wesele musi mieć bardzo poważną oprawę. Jeżeli chcecie postawić przede wszystkim na zabawę, swobodę i wesołość, dobrym wyborem będzie Karczma Leśniczanka. To prześliczna, pełna uroku, regionalna karczma.

 

I to już wszystkie GODNE POLECENIA SALE WESELNE BIAŁYSTOK - mam nadzieję, że wybierzecie którąś z nich aby świętować tam swoje wesele...

Poznaj nas bliżej

Inspiruje nas miłość, dlatego na zawsze zatrzymujemy ją
W subtelnych ślubnych fotografiach, przechowując w każdym zdjęciu emocje, szczęście, wzruszenia i radość.

PortfolioPortfolio KontaktKontakt

Fotograf Białystok

Fotograf ślubny Białystok

Zdjęcia ślubne Białystok

Fotografia ślubna Białystok

Fotograf na wesele Białystok