Plener ślubny Białystok

Plener ślubny Białystok Foto Malarz Fotograf Białystok

Plener ślubny Białystok

 

Miejscem, w którym można znaleźć cale mnóstwo świetnych lokalizacji na sesję plenerową jest oddalony 10 km od Białegostoku – Supraśl. Miasteczko leży w samym środku Puszczy Knyszyńskiej i jest naprawdę bardzo uroczym zakątkiem. Znakomicie komponuje się nowoczesność z bogatą historią. Toteż każdy fotograf ślubny proponuje nowożeńcom na plener właśnie Supraśl. Zalety miasteczka to przede wszystkim bardzo ładny zalew oraz deptak nad rzeką Supraśl. Na każdym kroku można dostrzec przepiękne pejzaże. To także pełne uroku uliczki z domami tkaczy i licznymi zabytkami (m. in. Pałacem Bucholtza z siedzibą Liceum Plastycznego czy Klasztor Bazylianów, z Muzeum Ikon oraz cerkwią).

 

Walory Supraśla zostały dostrzeżone także przez twórców polskiego kina. To tutaj bowiem kręcona była cała seria filmów z cyklu „U Pana Boga ..” oraz serial „Blondynka”. Przechadzając się latem supraskimi bulwarami co chwila widzi się parę młodą oraz fotografa ślubnego, który wydaje instrukcje nowożeńcom jak i gdzie się ustawić. Z resztą Supraśl to również bogata baza organizacyjna do wesel i ślubów.

 

Nieopodal Supraśla znajduje się również miejscowość Lipowy Most – prawdziwy raj dla par młodych, zarówno ze względu na świetnie przygotowaną salę weselną, jak i liczne miejsca w których można wykonać zdjęcia ślubne z parą młodą. Ciekawym pomysłem może być wykorzystanie umiejscowionego w Lipowym Moście parku golfowego.

 

Niedaleko od Białegostoku zlokalizowanych jest także wiele innych miejscowości, które są bardzo ładne i świetnie nadadzą się na sesję plenerową. To np. Tykocin – miasteczko z bogatą historią, sięgającą XV wieku, niegdyś zamieszkane przez mniejszość żydowską, posiadające urzekający stary rynek, synagogi i całe mnóstwo miejsc, które doskonale się nadadzą na zdjęcia pary młodej. To także np. Choroszcz, która w czasach dawniejszych była letnią siedzibą rodu Branickich i posiada wiele walorów zarówno architektonicznych, jak i przyrodniczych, które mogą być wykorzystane przez profesjonalnego fotografa ślubnego.

Poznaj nas bliżej

Inspiruje nas miłość, dlatego na zawsze zatrzymujemy ją
W subtelnych ślubnych fotografiach, przechowując w każdym zdjęciu emocje, szczęście, wzruszenia i radość.

PortfolioPortfolio KontaktKontakt

Fotograf Białystok

Fotografia ślubna Białystok

Fotograf ślubny Białystok

Zdjęcia ślubne Białystok

Fotograf na wesele Białystok