Hotel Santana

Hotel Santana Foto Malarz

Hotel Santana

Hotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel SantanaHotel Santana

Hotel Santana

Cieszy się niebywałą popularnością wśród młodych par, które z wielkim wyprzedzeniem rezerwują terminy na dzień własnego ślubu. Nie ma się co dziwić, przepiękne wnętrza i przestronne sale są idealnym miejscem do szampańskiej zabawy na weselnym przyjęciu.

 

Położony w bliskiej odległości od centrum Białegostoku hotel Santana już na pierwszy rzut oka przyciąga uwagę. Klasyczny budynek, rzęsiście oświetlony wieczorową porą wydaje się być doskonałym miejscem na rozpoczęcie nowej życiowej drogi przez nowożeńców.

 

Sale bankietowe zapierają dech swoim przepychem i bogactwem. Niektóre z nich niedawno doczekały się nowych odsłon aranżacji, by coraz lepiej trafiać w gusta młodych par.

 

Ślub w Białymstoku

Hotel Santana wydaje się być miejscem stworzonym do celebrowania okazji zawarcia związku małżeńskiego. Pary ceniące luksus i wygodę z pewnością świetnie odnajdą się w bogatych, stylizowanych wnętrzach.

 

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu młodej pary. To wyjątkowy moment, w którym zaczynają oni wyznaczać swoją wspólną drogę przez życie. Wstąpieniu w związek małżeński towarzyszą szczególne emocje.

 

Niestety, wspomnienia mogą po latach wyblaknąć i utracić swój czar, dlatego warto w dzień ślubu postarać się o profesjonalnego fotografa, który uchwyci w kadrze wszystkie wyjątkowe momenty.

 

Hotel Santana Białystok

Z pewnością na długo zapadnie w pamięć zarówno nowożeńców, jak i ich gości. Warto również wspomnieć, że sesja ślubna wykonana w jego przepięknych wnętrzach będzie stylową i bajkową pamiątką z tego wyjątkowego dnia.

 

Niewątpliwą zaletą jest niewielka odległość od hotelowego obiektu do białostockiego rynku. Na reprezentacyjnej promenadzie można wykonać przepiękne ujęcia na tle historycznych kamienic czy malowniczej fontanny.

 

Fotograf Białystok

Wykonanie sesji ślubnej, która będzie przepiękną pamiątką na całe życie, wymaga odpowiedniego poziomu umiejętności zatrudnionego przez parę młodą fotografa. Musi on pamiętać, że zdjęcia z ceremonii ślubu, przyjęcia weselnego czy sesji plenerowej, są dla nowożeńców niebywale cenne.

 

Fotograf ślubny ma tylko jedną szansę na uchwycenie każdej magicznej i wyjątkowej chwili. Każdy uśmiech, gest i łza wzruszenia pojawia się tylko raz. Tylko jeden raz pan młody zamiera na widok swojej przyszłej małżonki w ślubnym stroju. Tylko raz odbywa się ich pierwszy taniec. Jeden raz wkładają sobie wzajemnie na palce obrączki.

 

Fotograf na ślubie musi więc być wrażliwy i wyjątkowo wyczulony na magię chwili. Młoda para pokłada w nim zaufanie, a on musi zrobić wszystko, by nie zawieść jej oczekiwań.

 

Fotografia ślubna Białystok

Coraz częściej w fotografii ślubnej odchodzi się od stylizowanych, przesyconych gadżetami ujęć. Tak naprawdę piękne wnętrza hotelu Santana i uczucia malujące się na twarzach nowożeńców wystarczą do tego, by uzyskać niepowtarzalne ujęcia.

 

Bardzo ważne w zdjęciach ślubnych i weselnych są detale, o których często zapomina się po latach. Powiew wiatru szarpiącego welon, tęcza na niebie w dniu ślubu, wzruszenie na twarzach rodziców... do tych chwil nowożeńcy na pewno wielokrotnie przy pomocy zdjęć będą powracać.

Poznaj nas bliżej

Inspiruje nas miłość, dlatego na zawsze zatrzymujemy ją
W subtelnych ślubnych fotografiach, przechowując w każdym zdjęciu emocje, szczęście, wzruszenia i radość.

PortfolioPortfolio KontaktKontakt

Hotel Santana Białystok

Fotograf Białystok

Fotografia ślubna Białystok

Hotel Santana