Hotel Santana Białystok

Hotel Santana Białystok

 

 

Hotel Santana Białystok już na pierwszy rzut oka wydaje się być miejscem idealnym na świętowanie zawarcia małżeństwa. Położony jest w niedalekiej odległości od centrum miasta.

 

Gmach hotelu utrzymany jest w prostym, klasycznym stylu, największe wrażenie robi jednak po zmierzchu. Wszystko to dzięki temu, że jest rzęsiście oświetlony mnóstwem świateł.

 

Wystarczy do tego dodać profesjonalną obsługę i kilka sal bankietowych do wyboru. Nie ma się więc co dziwić, że Santana jest dosłownie oblegana przez nowożeńców.

 

 

Santana Białystok

 

Bardzo dużą zaletą obiektu są przepięknie urządzone wnętrza, które umożliwiają młodym parom urządzenie sesji ślubnej. Bogaty wystrój pomieszczeń doskonale prezentuje się na zdjęciach.

 

Dodatkowo, hotel leży w niedalekiej odległości od reprezentacyjnego rynku w Białymstoku. Także tam nowożeńcy mogą udać się, by uchwycić w kadrach swoje uczucie na tle starych kamienic czy malowniczej fontanny.

 

Sale bankietowe są utrzymane w eleganckim, pałacowym stylu. Wrażenie potęguje ich spektakularne oświetlenie. Przyjęcie weselne utrwalone na kadrach będzie się w takich okolicznościach prezentowało wyjątkowo i niezwykle efektownie.

 

 

Fotograf Białystok

 

Pary młode często mają problem z wyborem fotografa, który uwieczni na zdjęciach najważniejszy dzień w ich wspólnym życiu. Nie ma się co dziwić, powierzają mu w końcu ogromną odpowiedzialność. Tylko od jego umiejętności i profesjonalizmu będzie zależało, jak ten dzień będzie prezentować się na zdjęciach.

 

Fotograf ślubny powinien być osobą bardzo wrażliwą i czułą na magię chwili. Czasem najważniejsze na zdjęciach okazują się detale. W końcu to one najszybciej ulatują z ludzkiej pamięci. Z pewnością miło jest odświeżyć je sobie po latach przy pomocy zdjęć.

 

Fotograf musi również pamiętać, że każdy moment wesela jest unikalny i wyjątkowy. Jest tylko jeden pierwszy taniec, pierwszy pocałunek czy podziękowanie rodzicom. Żadnego z tych elementów nie wolno przegapić.

 

 

Fotografia ślubna Białystok

 

Fotografia ślubna coraz częściej staje się naturalna i niepozowana. Bezpowrotnie minęły czasy stylizowanych i sztywnych sesji zdjęciowych.

 

Obecnie najważniejszą rolę na zdjęciach ma grać para młoda i ich uczucie. Coraz większy nacisk kładzie się na to, by zdjęcia były subtelne, bez nadmiaru szczegółów i gadżetów. Piękne otoczenie ma jedynie stanowić tło dla bohaterów dnia.

 

Zadaniem fotografa jest stworzenie na potrzeby sesji luźnej i swobodnej atmosfery. Musi sprawić, by para młoda przed obiektywem czuła się swobodnie i naturalnie. Zdjęcia nie powinny być pozowane, raczej powinny skupiać się na chwytaniu chwili.

 

 

Sesja ślubna

 

Od decyzji państwa młodych zależy termin sesji ślubnej. Mogą oni zdecydować się na przeprowadzenie jej jeszcze w dniu ślubu lub przełożyć ją na inny, dowolnie wybrany termin.

 

Sama sesja powinna odbywać się bez pośpiechu, ze szczególnym uwzględnieniem życzeń i potrzeb młodej pary. W końcu to oni są bohaterami tych wyjątkowych chwil.

 

Zadaniem fotografa jest jedynie utrwalenie ich w kadrze, by nowożeńcy mogli do nich powracać na każdym etapie swojego życia.

Poznaj nas bliżej

Inspiruje nas miłość, dlatego na zawsze zatrzymujemy ją
W subtelnych ślubnych fotografiach, przechowując w każdym zdjęciu emocje, szczęście, wzruszenia i radość.

PortfolioPortfolio KontaktKontakt

Fotograf Białystok

Hotel Santana Białystok

Fotograf Łomża

 Hotel Santana

Fotograf Olsztyn

Fotograf ślubny Białystok

Fotografia ślubna