Hotel nad Wigrami, Foto Malarz

http://hotelnadwigrami.pl/

Hotel nad Wigrami

Fotografia ślubna

Zdjęcia ślubne

Hotel nad Wigrami położony jest nad brzegiem jeziora Wigry w fantastycznym miejscu, które przyciąga rokrocznie tysiące turystów. To obszar przepięknej, nieskazitelnie czystej przyrody. Miejsce gdzie za sprawą pobliskich zabytków (np. klasztoru Kamedułów z przełomu XVII i XVIII wieku) czuje się swoiste zespolenie z historią i światem przeszłości. Hotel nad Wigrami jest świetnym wyborem zarówno na wypoczynek dla turysty, spędzającego urlop na Suwalszczyźnie, jak i dla par, które chciałyby zawrzeć tu związek małżeński. To właśnie na Wigrach odbył swój rejs Papież Jan Paweł II. To także tu w niedalekiej okolicy Andrzej Wajda kręcił „Pana Tadeusza” a Tadeusz Konwicki „Dolinę Issy”, zaś Stanisław Tym wykorzystał pobliski klasztor i plenery Suwalszczyzny w swojej komedii „Ryś”.

 

Lokalizacja Hotelu nad Wigrami to sam brzeg jeziora, na samym skraju Wigierskiego Parku Narodowego. Okolica niezależnie od pory roku zachwyca sielskim krajobrazem, który sprawia, że wizyta tutaj pozostanie na zawsze w sercu i pamięci. Malownicze okolice jeziora i piękno lasów dają chwilę oddechu od miejskiego hałasu i poczucie przeniesienia się w czasie, gdzieś do czasów dawnej Polski. Wszystko to wpływa na to, że można tu w doskonały sposób zregenerować siły oraz poczuć harmonię duszy i ciała oraz jedność z naturą.

 

 

ŚLUB I WESELE W HOTELU NAD WIGRAMI – ŚWIETNY POMYSŁ!

 

Ślub nad Wigrami może być zawarty w licznych pobliskich malowniczych kościółkach. Zlokalizowane są w taki sposób by wesele nad Wigrami nie było zbyt daleko od miejsca wypowiedzenia sobie sakramentalnego „tak”. Kościoły Suwalszczyzny posiadają specyficzny klimat osobliwego ciepła i przytulności. W połączeniu z ich zabytkowością i historycznymi tradycjami daje efekt niezapomnianych wrażeń i atmosfery doniosłości.

 

Hotel nad Wigrami w swojej ofercie posiada dobrze rozbudowaną bazę do organizowania wesel, chrzcin czy innych tego typu imprez okolicznościowych. Oprócz doskonale wyposażonych sal do zabawy może poszczycić się również eleganckimi i nowoczesnymi pokojami do wynajęcia. Niewątpliwą zaletą tego miejsca jest także baza gastronomiczna oraz profesjonalna obsługa. Wszystko to wpływa na to, że jest miejscem, do którego będzie się chętnie wracało. Okolice jeziora Wigry to krajobrazy wręcz bajeczne, niezapomniane i przede wszystkim bardzo romantyczne.

 

Po zabawie weselnej hotel oferuje dla gości kilka ciekawych atrakcji takich jak np. kręgielnia, stół bilardowy, boisko do gry w piłkę. Goście, którzy chcą aktywnie pozwiedzać okolice mogą skorzystać z wypożyczalni sprzętu rowerowego lub też popływać po jeziorze kajakiem lub rowerem wodnym. Ciekawym sposobem spędzenia czasu jest również wzięcie udziału w rejsie statkiem po Wigrach. Podczas rejsu można wysłuchać ciekawych opowieści przewodnika i legend związanych z odwiedzanym miejscem. Osoby chcące się wyciszyć po hucznej zabawie weselnej hotel oferuje pomost z piękną panoramą jeziora i okolicy oraz z zadaszonymi miejscami do wędkowania.

 

 

ZDJĘCIA ŚLUBNE W HOTELU NAD WIGRAMI

 

Rzecz jasna organizując ślub i zabawę weselną nie można zapominać o zamówieniu dobrego fotografa ślubnego. Biorąc pod uwagę, że Wasze wesele będzie miało miejsce w hotelu nad Wigrami warto wziąć fotografa pochodzącego z niedalekiej okolicy np. z pobliskich Suwałk ( fotograf Suwałki ), które są miastem dość dużym posiadającym sporo fotografów zajmujących się fotografią ślubną.

 

Wybór fotografa ślubnego - portfolio

 

Czym kierować się w doborze fotografa ślubnego? Każdy profesjonalny fotograf, którego domeną jest wykonywanie zdjęć ślubnych powinien być doskonałym obserwatorem, który w odpowiedniej chwili potrafi złapać jak najlepiej nastrój tej uroczystości. Musi umieć znaleźć się we właściwym miejscu, w odpowiednim czasie. I musi potrafić być niezauważonym. Ponadto fotograf ślubny powinien nie narzucać się gościom i umieć sprawić, aby wszyscy – zarówno para młoda, jak i uczestnicy ślubu oraz zabawy weselnej czuli się swobodnie i naturalnie. Zdjęcia ślubne to pamiątka na całe życie i dobrze wykonane będą z przyjemnością oglądane nawet po kilkudziesięciu latach od tego tak ważnego w życiu każdego człowieka wydarzenia.

 

Zanim wybierzecie fotografa ślubnego na Waszą uroczystość ślubną – koniecznie zweryfikujcie portfolio fotografa. To Was umocni w przekonaniu, że Wasz wybór jest trafny. Fotografie ślubne to pamiątka na całe, życie. Dobry wybór przyniesie Wam radość za każdym razem podczas oglądania albumu ze zdjęciami z Waszego wspaniałego dnia.

 

 

SALA ŚLUBNA

 

Ogromny wpływ na uroczystości weselne ma również odpowiednio ozdobiona sala ślubna. Hotel nad Wigrami i jego pracownicy oferują sale weselne, które cechują się elegancją, przestronnością oraz odpowiednim oświetleniem. Dobry fotograf ślubny z pewnością potrafi wykorzystać zalety oryginalnych aranżacji sali, będącej sceną pięknych chwil młodej pary. Potrafi również dostrzec starania osób, zajmujących się ozdabianiem sal weselnych, wraz z drobnymi elementami. To upiększa i ubarwia całą imprezę i powoduje, że wszyscy czują się wyjątkowo i świątecznie. Takie malutkie szczegóły to drobny bukiecik dany pannie młodej, to wykwintne potrawy, to także ułożenie sztućców. To serce z róż umieszczone nad głowami młodej pary. To ozdoby na krzesłach i malutka kokardka w klapie drużby. Takie niewielkie akcenty składają się na cały świat wesela, tworzą jego klimat i odrębny nastrój.

 

 

FOTOGRAF ŚLUBNY I JEGO ROLA W TWORZENIU NASTROJU

 

Fotograf ślubny potrafi na zawsze zatrzymać piękne i magiczne chwile, które przeżywa podczas ślubu para młoda. Opowiada romantyczną historię miłości państwa młodych, pwykonując odpowiednie fotografie. Jest kreatywny i zdaje sobie sprawę, że to pani młoda i pan młody odgrywają główną rolę w tym wydarzeniu. Potrafi uchwycić emocje przygotowań. Pożegnanie rodziców, dopasowywanie fryzury i makijażu panny młodej, przymierzanie sukni ślubnej, czy poszukiwanie odpowiedniego krawata przez pana młodego...

 

Fotograf ślubny jest jednocześnie scenarzystą, choreografem i reżyserem. Uchwyci magię przysięgi, radość weselnej zabawy i najbardziej wzruszające momenty z całego wesela. Jest także profesjonalistą, który przeprowadzi odpowiednią obróbkę zdjęć. Odpowiednio dobierze grę świateł i cieni - przy pomocy swojego obiektywu sprawi, że oglądając zdjęcia po latach poczujemy się jakby to było wczoraj.

 

Fotograf ślubny będzie z parą młodą podczas oczekiwania i ekscytacji przed całym wydarzeniem. Jest obecny podczas przysięgi małżeńskiej i potrafi uchwycić uroczystą i niesamowicie wzruszającą chwilę wkładania obrączek przez młodą parę. Zatrzymuje szczęście na twarzach gości podczas składania życzeń, łzy radości rodziców podczas pierwszego tańca ich dzieci, zabawne momenty z zabawy oczepinowej czy krojenie tortu. Wszystko to czyni jak malarz – artysta, który poprzez swoją opowieść wzbudzi w twarzach uczestników nostalgiczny uśmiech po wielu latach od ślubu. Fotograf ślubny to człowiek z pasją, który zaraża swoim podejściem do życia parę młodą i wszystkich dookoła, będąc praktycznie niewidzialnym.

 

 

PLENER ŚLUBNY W WIGIERSKIM PARKU NARODOWYM

 

A gdy już ucichną weselne dzwony, goście rozjadą się do swoich domów przychodzi dla pary młodej czas wytchnienia i cieszenia się sobą. Aby utrwalić te chwile spokoju i wspólnej radości warto pomyśleć o plenerze fotograficznym w Wigierskim Parku Narodowym.

 

Wigierski Park Narodowy oferuje naprawdę ogromną ilość miejsc, które są doskonałym wyborem na fotografie zakochanych. To jezioro – szczególnie atrakcyjne, podczas niezwykle romantycznych wschodów i zachodów słońca. To las – pełen nieprzebadanych zakątków czy łąki i pola – dające poczucie wolności i przestrzeni. Przeprowadzenie sesj fotograficznej w Wigierskim Parku Narodowym to znakomity pomysł na niezapomniane przeżycia przy udziale całej mozaiki pięknych krajobrazów.

 

Plener ślubny powinien być przeprowadzony zgodnie z preferencjami pary młodej. Fotograf musi w tym względzie podpowiedzieć swoje pomysły i rozwiązania, dopasowując miejsce i sposób wykonania sesji plenerowej do osobowości nowożeńców. Musi więc w pewien sposób być jednocześnie dobrym psychologiem i wyczuwać gusta i charakter państwa młodych.

 

POMYSŁY NA ORYGINALNĄ SESJĘ PLENEROWĄ

 

Plener ślubny może być również przeprowadzony w sposób niestandardowy. Niekoniecznie muszą to być zdjęcia w romantycznych pozach, na tle zachodu czy wschodu słońca nad wodą. Sesja ślubna może mieć np. związek z pasjami młodej pary, może być także przeprowadzona w radosny sposób, w jakimś nietypowym miejscu. Można też wykorzystać Hotel nad Wigrami np. fotografując parę młodą przy stole bilardowym czy grającą kręgle. Na pewno humorystycznym akcentem może być ujęcie nowożeńców podczas wspólnego łowienia ryb. Z kolei powagi doda sfotografowanie ich na tle klasztoru kamedułów. Z pewnością parę młodą zadowoli np. wykorzystanie starych suwalskich chat, ozdobionych ludowymi wzorami jako elementy tła ich pocałunków i szczęśliwych uśmiechów. W Wigierskim Parku prowadzone są również warsztaty rzemiosła – garncarstwa, tkactwa czy rzeźbiarstwa, z pewnością dużo radości mogą dać zdjęcia młodej pary wspólnie lepiącej garnki czy razem korzystającej z tkackiego krosna.

 

Tereny Wigierskiego Parku Narodowego są same w sobie kopalnią pomysłów na ciekawą sesję plenerową po ślubie. Wszystko zależy od wyobraźni i pomysłowości zarówno pary młodej, jak i fotografa.

 

 

SESJA ŚLUBNA ZIMĄ

 

Doskonałą porą na organizację wesela i ślubu w Hotelu Nad Wigrami jest również zima. Krajobraz Suwalszczyzny o tej porze roku jest również niespotykany i przepiękny. Tym bardziej, że to właśnie ten region Polski nazywany jest polskim biegunem zimna i okres od grudnia do lutego to naprawdę sroga zima z obfitym śniegiem i minusową temperaturą. Można to wykorzystać także w fotografii ślubnej, zwłaszcza w plenerach ślubnych namawiając parę młodą do zdjęć na nartach, łyżwach czy kuligu. Świetną formą prezentacji szczęśliwych nowożeńców może być wielkie ognisko płonące nad jeziorem, przy pełni księżyca i pod rozgwieżdżonym niebem świadczącym o wielkim mrozie.

 

HOTEL NAD WIGRAMI

Fotograf na wesele

Zdjęcia ślubne

Poznaj nas bliżej

Inspiruje nas miłość, dlatego na zawsze zatrzymujemy ją
W subtelnych ślubnych fotografiach, przechowując w każdym zdjęciu emocje, szczęście, wzruszenia i radość.

PortfolioPortfolio KontaktKontakt

Hotel Nad Wigrami

Fotograf Białystok

Fotograf Suwałki

Fotograf Łomża

 Fotograf  Ełk

Fotograf Olsztyn

Fotograf ślubny Białystok

Fotografia ślubna