Fotograf ślubny opinie

Dzięki Wam nasz najpiękniejszy dzień w życiu – dzień ślubu, trwa każdego dnia. Piękne ujęcia, zapisane na fotografiach, wzruszenia i uśmiechy przypominają nasz niezapomniany majowy ślub oraz wesele. Fotomalarze jesteście najlepsi! Wiele miesięcy przed weselem dodawaliście nam otuchy w ślubnych przygotowaniach, a Wasze wskazówki były dla nas pomocą. W dzień ślubu od pierwszych zdjęć - zero skrępowania, jesteście przesympatyczni i pomocni. Byliście wszędzie tam gdzie było potrzebne Wasze oko. Mało tego! Było nawet tam gdzie się tego totalnie nie spodziewaliśmy 😀 czyli zdjęcia ukradkiem, totalnie naturalne. Dziękujemy raz jeszcze i polecamy parom młodym które chcą mieć zdjęcia i fotografów z sercem! ❤

Marino i Jarku, dziękujemy za uwiecznienie najwspanialszego dnia w naszym życiu na przepięknych fotografiach. Zaangażowanie i pasja z jaką wykonujecie swoją pracę przekłada się na wspaniały efekt końcowy. Zdjęcia z sesji plenerowej są rewelacyjne! Warto było Wam zaufać, bo pamiątka jest bezcenna. Zdjęcia zachwycają za każdym razem gdy się je ogląda. P&W

Marino i Jarku! Z całego serca dziękujemy za przepiękne zdjęcia upamiętniające najwspanialszy dzień w naszym życiu. Jesteście pełni profesjonalizmu, pozytywnej energii i poczucia humoru. Byliście dla nas ogromnym wsparciem zarówno w dniu ślubu jak i podczas sesji plenerowej, a łatwo z nami nie było hihihihi 😀 . Serdecznie dziękujemy. Pozdrawiamy gorąco, Lucy i Misiek.

Marino, Jarku dziękujemy Wam z całego serca za wspaniałe zdjęcia ze ślubu i wesela. Jesteście prawdziwymi artystami. Namalowaliście swoimi zdjęciami wzruszającą historię tego najważniejszego wydarzenia w naszym życiu. Będziemy z niezwykłą przyjemnością przypominać te cudowne chwile, które dzięki Wam zostały uwiecznione.

Pełen profesjonalizm! Z przyjemnością się nam wspólnie pracowało chociaż tego nie można nawet nazwać pracą, po prostu miło razem spędziliśmy czas podczas wesela, nie czuliśmy się w żaden sposób skrępowani, a sesja plenerowa była wprost cudowna. Dziwnie było tak pozować jak się jest totalnym amatorem, ale po mino tego że wydawało nam się iż jedynie stoimy obok siebie i się przytulamy efekt jest niesamowity. Zdjęcia mają głębie, klimat, nutkę tajemnicy i aż trudno uwierzyć że to wszystko dzieje się w naszym regionie. Jarek i Marina potrafią w 100% wydobyć piękno chwili i oddać to wszystko na tak dobrej jakości fotografiach. Sami są wspaniałymi i dobrymi ludźmi. Cała rodzina nie mogła się wychwalić naszej oprawie, wszyscy chwalili to że mogli się po prostu bawić, a nie zerkać co raz czy nie są w kadrze. Zawsze będę polecać!

Dzień ślubu był najwspanialszym dniem naszego życia. Nie chcieliśmy, aby w tym dniu trzeba było myśleć o czymkolwiek innym oprócz nas samych. Dzięki Marinie i Jarkowi bez skrępowania odkryliśmy się na swoje emocje i uczucia, które w przepiękny sposób uchwycili na fotografiach. Pozwolili nam być sobą i dla siebie w tym całym ślubnym ( słodkim :)) zamieszaniu. Dzień pleneru był mile spędzonym czasem, a efekty przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Profesjonalizm, pomysłowość, pasja to drugie imię tej przesympatycznej pary fotografów. Świetne wyczucie gry świateł, koloru, kompozycji. Do zdjęć podchodzili zawodowo, niczym ninja z aparatem 😉 Z przyjemnością wieczorami wracamy do naszej galerii. Dziękujemy wam 🙂 przeglądając fotografie możemy się przenieść w czasie i przeżywać każdą chwilę na nowo. Kiedy tak oglądamy nasze zdjęcia wiemy jedno: wybór Foto Malarza był najlepszą decyzją jaką mogliśmy podjąć 😉 Serdecznie polecamy każdemu!

Marina i Jarek są wielkimi profesjonalistami. Ich ciężka praca przerodziła się w piękne zdjęcia, które będą naszą pamiątką na całe życie za co jesteśmy im bardzo wdzięczni. Oprócz ogromnego talentu mają też niezwykłe poczucie humoru co czyni ich mega pozytywnie zakręconymi ludźmi. Swoim uśmiechem potrafią rozładować stres u każdej pary młodej. Więcej nie trzeba pisać, można jedynie wstać i bić brawo, za tak wspaniale wykonaną robotę. Dziękujemy!

Marino, Jarku, Dziękujemy Wam za wspaniałe zdjęcia, niebanalne pomysły, doskonałą współpracę i profesjonalizm. Jesteśmy szczęśliwi, że jeszcze raz możemy zobaczyć każdy, nawet najmniejszy szczegół naszego wesela. Zdjęcia ukazują w pełni uczucia tego najcudowniejszego dnia, urzekając pięknem detali, którymi zachwyca się cała nasza rodzina, znajomi oraz my. Nie spotkaliśmy dotąd nikogo, kto tak jak Wy kocha swoją pracę, wykonując ją z pasją – całym sercem i oddaniem. Jesteście najlepsi! Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Już po pierwszych minutach spotkania wiedzieliśmy, że nasze poszukiwania dobiegły końca. Marino i Jarku swoją charyzmą, optymizmem i profesjonalnym podejściem zgarnęliście zaproszenie na nasz ślub. Mieliśmy wrażenie jakbyśmy znali Was od lat. Dlatego w dniu ślubu Wasze uśmiechy sprawiły, że obiektywy zniknęły. Staliście się wsparciem, przyjaciółmi którzy byli stałym punktem w całym tym szaleństwie.Ani przez chwilę nie wątpiliśmy, że będzie dobrze, ale efekty przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Dokładnie o takim reportażu marzyliśmy i z radością będziemy wracać do chwil uwiecznionych na fotografiach, które w pełni oddają to, co tego dnia czuliśmy my i nasi bliscy. Widać, że w swoją pracę wkładacie całe swoje serce. Warto było Wam zaufać!

Marino i Jarku, dziękujemy za wspaniałe zdjęcia ze ślubu i wesela, za uchwycenie najważniejszych momentów wieczoru. Sesja plenerowa wyszła rewelacyjnie. Widać , że fotografia jest waszą pasją zdjęcia będą cudowną pamiątką na całe życie!!! Atmosfera podczas sesji plenerowej była luźna i swobodna. Czasami zapominaliśmy, że jesteśmy w kadrze aparatu. Jesteście bardzo otwarci, współpraca z waszym duetem w czasie ślubu czy sesji plenerowej to czysta przyjemność! Dziękujemy !!!

Odpowiednie osoby na odpowiednim miejscu! Współpraca z Mariną i Jarkiem to czysta przyjemność! Profesjonaliści pod każdym względem. Wspaniała atmosfera, śmiech i super zabawa podczas pleneru! Mnóstwo ujęć z zaskoczenia, zachwycające kadry, idealne zdjęcia, których na próżno szukaliśmy u innych fotografów, pełna profeska! Marina i Jarek - najlepsi w swojej dziedzinie! Wszystko czego oczekiwaliśmy od zdjęć zarówno ślubnych, weselnych jak i plenerowych otrzymaliśmy w przepięknym albumie. Piękna pamiątka ślubna na całe życie! Raz jeszcze dziękujemy i z całego serca polecamy każdemu!

Nazwa tego wspaniałego duetu jest jak najbardziej adekwatna do tego co tworzą. Zdjęcia z reportażu i pleneru są cudowne i pięknie doświetlone. Uchwycone są najmniejsze detale i najważniejsze chwile, dzięki czemu będziemy zawsze mogli wrócić myślami do tego wyjątkowego dla nas dnia. Zdjęcia z pleneru zapierają dech w piersiach! Oprócz tego wszystkiego, Marina i Jarek, to naprawdę sympatyczni ludzie, przy których czuliśmy się bardzo swobodnie! Czuć i widać, że wkładacie w swoją pracę dużo serca. Dziękujemy za tak piękną pamiątkę i życzymy (a raczej wróżymy) samych sukcesów!!

Jarek Łazarski nie jest zwykłym fotografem, lecz artystą z wielkim talentem i pasją do swojej pracy. Zdjęcia wykonane przez Jarka na pewno będą niezapomnianą pamiątką na całe życie. Zarówno podczas ceremonii, jak i wesela Jarek pracował bardzo dyskretnie, nie rzucając się w oczy, a mimo to potrafił uchwycić niezwykłe momenty. Kreatywne pomysły podczas sesji plenerowej przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Dla tego człowieka nie ma rzeczy niemożliwych! Pełne poświęcenie dla uzyskania niesamowitych efektów. Oglądając zdjęcia i wspominając naszą współpracę możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że lepszego fotografa nie moglibyśmy sobie wymarzyć. Polecamy w 100%

Oboje, przesympatyczni, otwarci, uśmiechnięci, od pierwszego spotkania przekazujecie pozytywną energię. Pełen profesjonalizm, rewelacyjna współpraca. Efekty Waszej pracy to wynik pasji i umiejętności patrzenia na życie obiektywem. Najlepszy możliwy wybór, dziękujemy za zatrzymanie w kadrze tych wyjątkowych dla nas chwil i tak niepowtarzalną pamiątkę.

Droga Marinko i Jarku, tak naprawdę to nie wiemy od czego zacząć, czy od tego jakimi jesteście świetnymi ludźmi czy jak niesamowitymi fotografami. Od początku, kiedy zdecydowaliśmy się abyście to Wy uwiecznili na zdjęciach nasz ślub, zaangażowaliście się w swoją rolę w 200%. W tym dniu nie byliście tylko fotografami, ale wsparciem psychicznym i częścią naszego wesela. Dzięki Waszemu profesjonalnemu podejściu, wizji i charakterze powstały przepiękne zdjęcia, które za każdym oglądaniem na nowo zachwycają. Dziękujemy Wam za to!!!

Bardzo dziękujemy za piękne zdjęcia z naszego ślubu i wesela. Mieliśmy szczęście, ze to Marina i Jarosław byli naszymi fotografami. Potrafili nas wyluzować, praktycznie nie wiemy kiedy te zdjęcia zostały zrobione. Zostały uwiecznione wszystkie osoby, które były z nami tego dnia, my wyglądamy super i bardzo szybko zdjęcia zostały dla nas i dla gości. Świetne oko do zdjęć, ogromy profesjonalizm!

Współpracowałam z Jarkiem podczas sesji narzeczeńskiej oraz ślubnej. Jest bardzo dobrym organizatorem pracy własnej jak również osobą otwartą na pomysły innych. Szybko nąwiązuje kontakty z ludźmi oraz budzi zaufanie co sprawia, że osoba fotografowana dobrze czuje się w jego towarzystwie. Ma zmysł obserwacji i wyłapywania pięknych obrazów. Mówiąc w skrócie FOTOGRAF IDEAŁ godny polecenia!

Współpraca z Wami to czysta przyjemność! Zarówno my jak i nasi goście świetnie się bawiliśmy, a teraz to wszystko możemy oglądać na zdjęciach 🙂 Jesteście profesjonalistami w każdym calu z niesamowitym wyczuciem chwili. Jesteśmy dumni, że mogliśmy Was gościć. Jeszcze raz wielkie dzięki 🙂

Fantastyczny fotograf i oczywiście świetne zdjęcia! Mamy wspaniałą pamiątkę ze ślubu i wesela. Pracuje dyskretnie, z ukrycia nie rzucając się w oczy, jednocześnie uchwycając niezwykłe momenty. Dziękujemy!!

Współpraca z Jarkiem w zupełności spełniła nasze oczekiwania: bezproblemowa, kreatywna, przyjazna i pełna pozytywnych emocji. Autor naszych zdjęć ślubnych to urodzony artysta, fotograf, profesjonalista. Mimo wygórowanych oczekiwań, zdjęcia spełniły nasze najśmielsze pragnienia. Gdy pokazywaliśmy fotografie plenerowe rodzinie i znajomym nie mogli uwierzyć, że to nie fotomontaż, co świadczy o ogromnej wiedzy i talencie Jarka. Krótko mówiąc - nie mogliśmy trafić lepiej 🙂 Raz jeszcze dziękujemy i z czystym sumieniem polecamy tego fotografa.

Współpraca z Foto Malarzem to twórcze spotkanie w przyjacielskiej atmosferze. Już od samego początku wspomagał nas rozładowując emocje i twórczo nas inspirując. W trakcie imprezy weselnej uchwycił najważniejsze momenty wieczoru. Sesja plenerowa była dniem pełnym wrażeń, czasem na realizację naszych wymarzonych zdjęć. Fotograf poświęcił nam cały dzień, pozwolił na artystyczne wariacje i nawet w pozornie nieciekawych miejscach potrafił uchwycić magię chwili i nasze emocje. Efekt końcowy był niezwykle zadowalający!

Pełen profesjonalizm! Współpraca z Mariną i Jarkiem to czysta przyjemność. Podczas swojej pracy wprowadzają świetną atmosferę - nagle wszyscy zapominają, że w pobliżu jest oko aparatu. Zdjęcia oddają magię chwili, wszystko dzieje się w spokoju, a efekty - są zniewalające. Gdybyśmy kiedykolwiek mieli powierzyć równie ważną uroczystość w czyjeś ręce - z pewnością byliby to oni.

Właśnie tak pracujemy

ale tak naprawdę to tylko… słowa.
Najlepszą reklamą fotografa ślubnego są zarówno opinie w postaci szczerych rekomendacji i referencji, ale przede wszystkim portfolio będące potwierdzeniem słów. Sprawdź nasze prace, a także co piszą o nas Pary Młode z Suwałk, Białegostoku, Łomży, Augustowa, Olecka, Ełku oraz wielu innych miast Polski i Europy.
Wczytaj się w efekty naszej pracy opisanej słowami Młodych Par. Mamy nadzieję, że już wkrótce opublikujemy także Wasze opinie na temat wymarzonej sesji ślubnej.
Fotograf ślubny foto malarz fotograf Białystok
Fotograf Białystok Fotograf ślubny foto malarz fotograf Białystok

Fotograf ślubny

Białystok & Suwałki
Jako fotografowie ślubni zatrzymujemy na zawsze magiczne chwile w artystycznej aranżacji światła i emocji, a każdą sesją opowiadamy historię miłości, która odzwierciedla osobowość Młodej Pary…
Fotograf ślubny - opinie
Suwałki & Białystok

Zapraszamy na spacer do galerii inspiracji

Poznaj nas bliżej

Inspiruje nas miłość, dlatego na zawsze zatrzymujemy ją
W subtelnych ślubnych fotografiach, przechowując w każdym zdjęciu emocje, szczęście, wzruszenia i radość.

PortfolioPortfolio KontaktKontakt

Fotograf Białystok

Fotograf Suwałki

Fotograf Łomża

 Fotograf  Ełk

Fotograf Ostrołęka

Fotograf Olsztyn

Fotograf ślubny Białystok

Fotografia ślubna