MOUNT JULIET ESTATE

MOUNT JULIET ESTATE

PAŁAC BIEBRZAŃSKI - WESELE

PAŁAC BIEBRZAŃSKI - WESELE

GALERIA ZDJĘĆ

GALERIA ZDJĘĆ

SANTANA BIAŁYSTOK

SANTANA BIAŁYSTOK

ŚLUB ZA GRANICĄ

ŚLUB ZA GRANICĄ

MUCKROSS PARK HOTEL

MUCKROSS PARK HOTEL

Fotograf Ełk Foto Malarz fotograf ślubny zdjęcia ślubne Ełk

Fotograf Ostrołęka

Styl fotografii ślubnej znacznie zmienił się przez ostatnie lata. Jeszcze jakiś czas temu sesje ślubne pełne były gadżetów, efektów i pozowanych gestów.

Na szczęście moda się zmienia i fotografia ślubna w dzisiejszych czasach stawia głównie na naturalność. Ślub to święto miłości, dlatego to właśnie ona powinna grać na zdjęciach główną rolę.

 

Nadmiar akcesoriów i wystudiowane pozy sprawiają, że gdzieś gubi się prawda, która powinna być obecna na zdjęciach. Tymczasem głębokie uczucie wcale nie potrzebuje ozdobników i zbędnego kombinowania.

To, co dobrze wygląda w kadrze, to nie gadżety, a emocje. Doskonale można je uchwycić w pięknych okolicznościach przyrody. Bo to właśnie natura okazuje się najlepszym tłem fotograficznym.

 

Niepozowane i naturalne ujęcia można zrobić wszędzie – w dzikim polu, gęstym lesie czy w łanie zboża. Natura ma być tylko dopełnieniem dla dwójki zakochanych ludzi. To oni są bohaterami dnia i zawsze powinni być na pierwszym planie.

Fotograf ślubny Ostrołęka

Fotograf i jego aparat w czasie ślubu muszą być wszędzie tam, gdzie dzieją się rzeczy ważne. Nie może im umknąć żadna łza wzruszenia i żaden mocny uścisk.

 

Fotograf ma świadomość, że przytaczając poetkę, “nic dwa razy się nie zdarza”. Każda chwila jest wyjątkowa, każda jest warta utrwalenia i każda zdarza się tylko raz. Nie ma szans na powtórzenie ujęcia uśmiechu na widok wybranki w sukni ślubnej, słowa przysięgi również powtarza się tylko raz.

 

Wybierając fotografa, Para Młoda wierzy, że wszystko co w tym wyjątkowym dniu ważne, znajdzie się później w ich albumie rodzinnym. A że ślub obfituje w emocje – reportaż ślubny musi być bogaty i wyczerpujący.

 

Fotograf Ostrołęka Foto Malarz fotograf ślubny zdjęcia ślubne Ostrołęka

Reportaż ślubny

Dzień ślubu wcale nie zaczyna się w momencie, w którym para młoda wkracza do kościoła. Przecież w domach obojga narzeczonych już od samego rana panuje radosny gwar i atmosfera nerwowych przygotowań.

 

Warto te szczególne chwile – ostatnie jako zaręczonych – ująć w ślubnym reportażu. To wyjątkowe momenty, w których nie brak miejsca na łzy wzruszenia, odrobinę stresu i wyczekiwania. Dopieszczanie fryzury i makijażu, uroczyste zawiązywanie muchy, wsuwanie na nogi ślubnych pantofelków – po latach młoda para z pewnością z radością powróci do tych chwil raz jeszcze.

 

W wielu domach pielęgnuje się jeszcze tradycję błogosławieństwa młodej pary przez ich rodziców. To piękna uroczystość, podczas której spływa niejedna łza i pada niejedno ważne słowo. Dlatego warto uwiecznić ją na fotografii i znaleźć dla niej miejsce w rodzinnym albumie.

Fotograf Ostrołęka Foto Malarz fotograf ślubny zdjęcia ślubne Ostrołęka

Fotograf ślubny Ostrołęka

Sama ceremonia ślubna jest przeżyciem nadzwyczaj wzruszającym i ekscytującym. Nadchodzi po wielu miesiącach przygotowań, nerwów i stresu.

 

Obfituje ona w wiele obrazów, które warto uchwycić na zdjęciach. Bajkowa opowieść zaczyna się, kiedy Pan Młody pierwszy raz widzi swoją wybrankę przed ołtarzem. Później następuje wymiana spojrzeń, słowa przysięgi, wsuwane na palec obrączki – każda z tych chwil jest niepowtarzalna i cudowna.

 

Państwo Młodzi zazwyczaj wkładają wiele starań w to, by oprawa ślubu była niezapomniana. Migoczące płomienie świec, rozsypane płatki róż, falujący na wietrze tiul i bukiety kwiatów – to wszystko doskonale wygląda na fotografiach.

 

Fotograf Ostrołęka Foto Malarz fotograf ślubny zdjęcia ślubne Ostrołęka

Fotograf na wesele Ostrołęka

Niezależnie od tego, czy przyjęcie weselne jest obiadem w gronie rodziny, czy też hucznym przyjęciem, warto uwiecznić je na zdjęciach. Atmosfera staje się znacznie luźniejsza, kiedy opadają największe emocje.

 

Niemniej jednak wesele jest wydarzeniem obfitym nie tylko w śmiech i zabawę, ale i wzruszenia. Pierwszy taniec Młodej Pary, wymiana pocałunków, podziękowanie rodzicom – w czasie tych wydarzeń popłynie z pewnością niejedna łza wzruszenia.

 

Fotograf musi być zawsze na posterunku, by i dla tych momentów znalazło się miejsce w rodzinnym albumie. Bardzo często na przyjęciach weselnych dochodzi do nieprzewidywanych sytuacji, które są przytaczane w rodzinie przez wiele kolejnych lat. Uchwycone w obiektywie fotografa z pewnością będą obiektem żartów i śmiechu przez kolejne lata.

 

Fotograf Ostrołęka Foto Malarz fotograf ślubny zdjęcia ślubne Ostrołęka

Zachować w pamięci na zawsze

Reportaż ślubny wcale nie zaczyna się w momencie, w którym Panna Młoda przekracza próg kościoła. Cała magia zaczyna się o wiele wcześniej, kiedy narzeczeni przygotowują się do uroczystości w swoich domach.

 

Przygotowania warto uchwycić w kadrze, bowiem panuje podczas nich wyjątkowa atmosfera. To niepowtarzalne połączenie niepewności, radosnego oczekiwania i nerwów doskonale widoczne jest na fotografiach.

 

To ostatnie chwile, w których bohaterowie dnia występują jako narzeczeni – warto je uchwycić. Za kilka godzin opuszczą kościół już jako szczęśliwe małżeństwo. Oby uwiecznione na zdjęciach reportażu szczęśliwe chwile były jedynie początkiem radości, jaka ich czeka w późniejszym życiu.

Fotograf Ostrołęka Foto Malarz fotograf ślubny zdjęcia ślubne Ostrołęka

Ludzka pamięć ma to do siebie, że nawet najważniejsze wspomnienia z czasem bledną i tracą blask. A są takie chwile, do których chce się wracać pamięcią przez całe życie. Z pewnością należy do nich dzień ślubu.

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Podkreśla to fakt, że nowożeńcy przygotowują się do niego całymi miesiącami w nadziei, że ten dzień wypadnie perfekcyjnie.

 

Zadaniem fotografa ślubnego jest uwiecznienie na fotografii wszystkich pięknych chwil. Dzięki temu w dowolnym momencie swojego życia małżonkowie będą mogli powracać do nich pamięcią.

Dobry fotograf zdaje sobie sprawę z tego, jak ogromna odpowiedzialność na nim ciąży. Odpowiada on przecież za najważniejszą pamiątkę z dnia ślubu. Seria zdjęć przez niego wykonana będzie oglądana nawet przez kilka kolejnych pokoleń.

 

Państwo Młodzi powinni zaufać fotografowi i uwierzyć mu, że wydobędzie z nich i tego szczególnego dnia to, co najpiękniejsze.

Fotograf bowiem jest osobą szczególnie wyczuloną na piękno. Potrafi je dostrzec nawet w niepozornych detalach, takich jak odbicie w bańce mydlanej, porwany wiatrem welon czy załamanie światła w biżuterii Panny Młodej.

 

Takie niezauważalne szczegóły składają się na wyjątkową atmosferę dnia ślubu. Zapisanie ich na fotografii ułatwi powrót do niej po latach.

Jeśli pragniecie niepowtarzalnych, jedynych w swoim rodzaju i doskonale pokazujących nieskrywane emocje w tak wyjątkowym dla Was dniu fotografii, to jesteśmy do Waszej dyspozycji. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Wasze oczekiwania i by dostarczyć Wam wspaniałych pamiątek, do których będziecie często i chętnie wracać.

 

Będziemy zaszczyceni aby móc dla Was tworzyć i uczestniczyć w tak ważnym dla Was dniu. Zachęcamy jeszcze raz do zapoznania się z naszym portfolio jak i do kontaktu.

Poznaj nas bliżej

Inspiruje nas miłość, dlatego na zawsze zatrzymujemy ją
W subtelnych ślubnych fotografiach, przechowując w każdym zdjęciu emocje, szczęście, wzruszenia i radość.

PortfolioPortfolio KontaktKontakt

Fotograf Ostrołęka

Fotograf ślubny Ostrołęka

Fotograf Łomża

 Fotograf  Ełk

Fotograf Ostrołęka

Fotograf Olsztyn

Fotograf ślubny Białystok

Fotografia ślubna