Jesteśmy strażnikami Waszych wspomnień

Dwa aparaty, dwa spojrzenia

Jeden zachwycający efekt

Poznaj nas bliżej

Inspiruje nas miłość, dlatego na zawsze zatrzymujemy ją
W subtelnych ślubnych fotografiach, przechowując w każdym zdjęciu emocje, szczęście, wzruszenia i radość.

WięcejWięcej KontaktKontakt

Fotograf na wesele

Subtelnie. Zjawiskowo. Kreatywnie

Reportaże oraz sesje ślubne

Reportaże oraz sesje ślubne piszemy spełnioną miłością, emocjami, radością i wzruszeniami, zmieniając je w zachwycające obrazy, które pozwalają za każdym razem na nowo odkrywać magię najpiękniejszych chwil w życiu. Uważamy, że właśnie tak powinien pracować fotograf ślubny, dla którego praca jest jednocześnie największą pasją.

Fotograf ślubny

Marina

Sztuka zawsze była dla mnie ważna. Od kiedy piszę scenariusz swojego życia z Jarkiem odkryłam w sobie pasję fotografowania oraz przede wszystkim zatrzymywania w zdjęciach szczęścia spełnionej miłości Par Młodych.

Od scenariusza, po najdrobniejsze szczegóły – Jarek nauczył mnie jak zmienić zwykłe zdjęcie w subtelną fotografię ślubną, która każdym detalem opowiada historię spełnionej miłości.
W zamian podarowałam mu swój temperament i nowe spojrzenie na miłość, inspirując go do nowych poszukiwań artystycznych.
Dziś także jestem fotografem ślubnym, a moje zdjęcia, choć tak podobne do prac Jarka, wyróżniają się nieuchwytną w słowach kobiecą lekkością.

fotograf na wesele foto malarz
fotograf na wesele foto malarz

Fotograf ślubny

Jarek

Zdjęcia ślubne to moja największa pasja, którą teraz dzielę z miłością swojego życia. Przekazując wiedzę Marinie odkrywam fotografię na nowo, łącząc dwie wizje i inspiracje w obrazy pełne subtelnej dynamiki.

Przekazując Marinie swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie planowania scenariuszy, techniki ujęć, kadrowania oraz wydobywania na pierwszy plan prawdziwych emocji, wzbogaciłem własne zdjęcia ślubne o nowe pomysły i kreatywne rozwiązania.
We dwoje stanowimy duet, który odzwierciedla najlepsze cechy kreatywnego fotografa ślubnego. Można przekonać się o tym, oglądając nasze bogate portfolio.

Zdjęcia ślubne

Malowane barwami pięknej natury

Polska Europa Świat

Uwielbiamy odwiedzać nowe miejsce. Lubimy poznawać nowych ludzi. Z każdej podróży czerpiemy wyjątkowe chwile zapisując je w kadrach. Podróże wzbogacają nas o nowe doświadczenia, inspirują i kształcą. Pobudzają do działania. Dlatego jeśli pobieracie się poza granicami Waszego regionu lub kraju to wiedzcie, że dla nas to kolejne ciekawe wyzwanie. Z chęcią będziemy Wam towarzyszyć.

Każda sesja wykonywana w dowolnym miejscu na świecie niezmiennie wzbudza w nas dreszczyk emocji.
Fotografujemy w całej Polsce, Europie i wszędzie gdzie tylko to jest możliwe, ponieważ uważamy, że fotografia ślubna nie uznaje granic geograficznych.

fotograf na wesele foto malarz
Fotograf na wesele

Zapraszamy na spacer do galerii inspiracji

WEJŚCIEWEJŚCIE

Poznaj nas bliżej

Inspiruje nas miłość, dlatego na zawsze zatrzymujemy ją
W subtelnych ślubnych fotografiach, przechowując w każdym zdjęciu emocje, szczęście, wzruszenia i radość.

PortfolioPortfolio KontaktKontakt

Fotograf Białystok

Fotograf Suwałki

Fotograf Łomża

 Fotograf  Ełk

Fotograf Ostrołęka

Fotograf Olsztyn

Fotograf ślubny Białystok

Fotografia ślubna