Fotograf Białystok - zdjęcia ślubne

Portfolio

MOUNT JULIET ESTATE

MOUNT JULIET ESTATE

PAŁAC BIEBRZAŃSKI - WESELE

PAŁAC BIEBRZAŃSKI - WESELE

GALERIA ZDJĘĆ

GALERIA ZDJĘĆ

SANTANA BIAŁYSTOK

SANTANA BIAŁYSTOK

ŚLUB ZA GRANICĄ

ŚLUB ZA GRANICĄ

MUCKROSS PARK HOTEL

MUCKROSS PARK HOTEL

Fotograf Białystok - zdjęcia ślubne

Sesja plenerowa odbywa się w dniu ślubu lub kilka dni po ślubie, w ważnym dla pary młodej miejscu lub też wybranym na potrzeby sesji przez fotografa lub nowożeńców. Pomysłów na sesję plenerową może być bardzo wiele – od standardowych w strojach ślubnych, na tle uroczego pejzażu czy historycznych budynków lub też oryginalnych – już w strojach niezobowiązujących, codziennych. Sesje niekonwencjonalne mogą być związane np. z zainteresowaniami pary młodej, być wykonywane w nietypowej scenerii – np. na kajakach czy balonie, na wesoło i dowcipnie. Plener po ślubie to pole do popisu dla ślubnego fotografa, który będzie potrafił odpowiednio dobrać miejsce i sposób realizacji do każdej pary młodej indywidualnie.

 

Sesja narzeczeńska to usługa którą coraz częściej wybierają młode pary. Obejmuje zdjęcia sprzed ślubu, jeszcze z okresu narzeczeńskiego. Może być również wykonana w jakimś ciekawym plenerze, może być zamówiona na moment oświadczyn, może się wiązać z zainteresowaniami przyszłych współmałżonków.

Fotograf Białystok Foto Malarz Fotografia ślubna Białystok

Reportaż ślubny

Fotografia ślubna to dość skomplikowana dziedzina. Przy wyborze odpowiedniego fotografa na ślub należy się kierować kilkoma wskaźnikami – czynnikami. Przede wszystkim należy przejrzeć portfolio fotografa ślubnego, którego chcecie wynająć na ślub. Portfolio pozwala wysnuć wnioski na temat tego czy dany fotograf dobrze komponuje parę młodą i tło. Czy jego zdjęcia są błyskotliwe, ciekawe, pomysłowe i wykonane z wyobraźnią. Czy dobrze porusza się w różnych technikach wykonywania zdjęć – a więc czy odpowiednio je naświetla, balansuje kolory. Czy potrafi uchwycić chwilę i emocje młodej pary i gości weselnych.

Fotograf Białystok - zdjęcia ślubne zdjęcia ślubne foto malarz

Zdjęcia ślubne Białystok

Fotograf ślubny wykonuje zarówno zdjęcia ze ślubu cywilnego, jak i z kościoła. Zdjęcia tego typu powinny cechować się przede wszystkim odpowiednim wykadrowaniem, ostrością. Fotograf musi skupić się na najważniejszych momentach takich jak wejście nowożeńców do kościoła/urzędu, składanie przysięgi małżeńskiej, zakładanie obrączek, uroczyste wyjście z kościoła i składanie życzeń przez gości. Oczywiście najważniejsze jest jak najczęstsze fotografowanie pary młodej, jednak ważne jest także obserwowanie całego otoczenia. Fotograf ślubny musi mieć refleks, gdyż cała ceremonia może przybrać nieoczekiwany obrót, zaś jego zadaniem jest uchwycenie tego na zdjęciach.

Fotograf Białystok - zdjęcia ślubne zdjęcia ślubne foto malarz

Fotografia ślubna Białystok

Zadaniem fotografa jest również wykonanie zdjęć z zabawy weselnej. Tu także ważne jest by wszystko było idealne pod względem technicznym oraz by fotograf zachował wciąż bystrość i refleks. Fotograf musi koniecznie uwiecznić kilka najistotniejszych momentów – a więc przywitanie gości, przywitanie pary młodej przez rodziców, pierwszy taniec, pierwszy toast, a także zabawy oczepinowe czy wniesienie tortu. Zdjęcia z wesela, aby być bardziej barwne powinny także zawierać pewne szczegóły związane z wystrojem sali, z dekoracjami samochodów, z pięknie wykonanymi potrawami – wszystko to wpływa na atmosferę wesela i pozwoli parze młodej w przyszłości cofnąć się do tego pięknego momentu.

 

Fotograf Białystok - zdjęcia ślubne Foto Malarz fotograf ślubny zdjęcia ślubne Białystok

FOTOGRAF ŚLUBNY BIAŁYSTOK

 

Sesja z przygotowań do ślubu obejmuje wszelkie czynności przed ceremonią ślubną. Mogą to być zdjęcia z przymiarki sukni ślubnej przez pannę młodą i garnituru przez pana młodego. Wykonywanie makijażu czy uczesania panny młodej, pożegnanie domu rodzinnego i droga do kościoła. Fotograf profesjonalista potrafi na zdjęciach oddać nastrój emocji - wyczekiwania, ale także wspólnego szczęścia i radości, która nadejdzie niebawem.

 

Dobrze przygotowany fotograf na wesele  - musi posiadać odpowiedni sprzęt do wykonywania zdjęć zarówno w kościele, na sali weselnej jak i w plenerze. Musi być zaopatrzony w odpowiedni zestaw lamp, kilka obiektywów – tak by efektem były zdjęcia profesjonalne, urozmaicone i przede wszystkim dobrej jakości.

 

Dobry fotograf ślubny powinien być osobą otwartą, potrafiącą pracować z ludźmi, komunikatywną, kulturalną, dyskretną i nienatrętną. Jego obecność podczas ceremonii ślubnej i zabawy weselnej powinna być prawie niezauważalna. Powinien zdawać sobie sprawę, że nie on jest tu najważniejszy, a para młoda. Oraz że najistotniejsze jest profesjonalne wykonanie ważnego zadania, a więc zrobienie wysokiej jakości zdjęć, które swoją formą i stylem pozwolą nowożeńcom po latach wrócić do wspaniałych chwil, jakie przeżyli podczas zawierania małżeństwa.

Fotograf Białystok - zdjęcia ślubne Foto Malarz fotograf ślubny zdjęcia ślubne Białystok

FOTOGRAF NA WESELE BIAŁYSTOK

 

Stolica województwa podlaskiego, miasto Białystok to świetne miejsce na organizację imprezy weselnej. Jest to miasto nowoczesne, posiadające wiele klubów i restauracji, których głównym przeznaczeniem są uroczystości weselne, chrzciny, komunie czy imprezy okazjonalne. Generalnie nie ma tu problemów z załatwieniem didżeja, dekoratora sali czy wszelkich innych spraw związanych ze ślubem. Białystok to miasto posiadające ponad 300 tysięcy mieszkańców i jeżeli chodzi o wschodnią ścianę naszego kraju jest miastem największym i najprężniej rozwijającym się.

 

Posiada również bardzo bogatą bazę, jeżeli chodzi o fotografów ślubnych wysokiej klasy (wpisując w przeglądarkę frazę „wesele fotograf Białystok” czy też „zdjęcia ślubne Białystok” otrzymamy kilkadziesiąt ofert fotografów zajmujących się tym rodzajem zdjęć). Białystok, pomimo swojego rozwoju pod względem przemysłowym i rozbudowanej aglomeracji jest również miejscem, w którym można znaleźć całe mnóstwo miejsc atrakcyjnych na zdjęcia plenerowe. Ciekawe propozycje na plener można znaleźć również w okolicach omawianego miasta.

 

Białystok to przede wszystkim Pałac Branickich. Od tego miejsca zaczęła się cała historia miasta w XVI wieku. Obecnie jest siedzibą Uniwersytetu Medycznego. Pałac Branickich wraz z otaczającym go parkiem to świetne miejsce na poślubny plener. Sam budynek wykonany jest w późnobarokowym stylu i nazywany jest „Wersalem Podlasia” lub „Wersalem Północy”. Zdjęcia wykonane na tle tego obiektu dają efekt przeniesienia się w czasie i subtelnej elegancji. W parku wokół pałacu znajduje się dużo zieleni a jego urok podkreślają oczka wodne. Wszystko to przepięknie wygląda letnią porą, zaś zimą daje efekt surowości i majestatu. Nic dziwnego, że fotograf z Bałegostoku często wybiera dla par młodych właśnie to miejsce jako główną siedzibę ich zdjęć plenerowych.

 

Bardzo malowniczo i atrakcyjnie wygląda również samo centrum Białegostoku, ulica Rynek Kościuszki i Lipowa, gdzie zlokalizowany jest Ratusz Miejski z końca XVIII wieku oraz wiele pubów i restauracji. W pobliżu ratusza znajduje się fontanna, przy której chętnie fotografują się młode pary.

 

W Białymstoku można również znaleźć miejsca, gdzie można zorganizować niekonwencjonalne plenery ślubne. Pomysły na tego typu sesje mogą być naprawdę różne i zależne od inwencji twórczej zarówno fotografa, jak i pary młodej.

 

Fotograf Białystok - zdjęcia ślubne zdjęcia ślubne foto malarz

FOTOGRAF BIAŁYSTOK

 

Dobrze zrealizowana i wysokiej jakości fotografia ślubna wiąże się z gwarancją perfekcyjnego wykonania. Fotografa - profesjonalistę w tej dziedzinie poznać można po tym, że ma on stałe, ustalone ceny za swoją usługę. Wie co ile kosztuje i nie podlega to negocjacjom, gdyż zna on swoją wartość i zdaje sobie sprawę, że jego usługa jest po prostu wykonana dobrze i z pewnością będzie służyć na długie lata. Jego produkt jest klasą samą w sobie i wyznacza w związku z tym odpowiednią cenę.

Fotograf Białystok - zdjęcia ślubne zdjęcia ślubne foto malarz galeria zdjęć

Jeśli pragniecie niepowtarzalnych, jedynych w swoim rodzaju i doskonale pokazujących nieskrywane emocje w tak wyjątkowym dla Was dniu fotografii, to jesteśmy do Waszej dyspozycji. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Wasze oczekiwania i by dostarczyć Wam wspaniałych pamiątek, do których będziecie często i chętnie wracać.

 

Będziemy zaszczyceni aby móc dla Was tworzyć i uczestniczyć w tak ważnym dla Was dniu. Zachęcamy jeszcze raz do zapoznania się z naszym portfolio jak i do kontaktu.

Poznaj nas bliżej

Inspiruje nas miłość, dlatego na zawsze zatrzymujemy ją
W subtelnych ślubnych fotografiach, przechowując w każdym zdjęciu emocje, szczęście, wzruszenia i radość.

PortfolioPortfolio KontaktKontakt

Fotograf Białystok - zdjęcia ślubne

Fotograf ślubny Białystok

Fotograf Łomża

 Fotograf  Ełk

Fotograf Ostrołęka

Fotograf Olsztyn

Fotograf ślubny Białystok

Fotografia ślubna