Centrum Bankietowe Astoria

Czy istnieje przepis na idealny ślub? Oczywiście, że tak! Recepta brzmi następująco: para na zabój zakochanych, goście w dobrych nastrojach oraz klimatyczne miejsce. Każde wesele, w którym uczestniczymy jest doskonałe, jednak każde jest zupełnie inne. Lubimy chłonąć nowe doznania, więc z ekscytacją szykujemy aparaty na ślub Ani i Marcina. Młodzi wybrali na swoje wesele Centrum Bankietowe Astoria w Suwałkach. Doskonale wpasowywało się ono w klimat wydarzenia, jednak zacznijmy od początku!

 

Fotograf ślubny – uwiecznij przedślubną gorączkę

 

Uwielbiamy czas przygotowań do ślubu. Emocje wiszące w powietrzu udzielają się wszystkim obecnym. Są to wyjątkowe chwile przepełnione radością wymieszaną z wzruszeniem. Moment, kiedy Ania założyła swoją przepiękną suknię ślubną z pewnością na długo pozostanie w głowach najbliższych. Jeśli macie za sobą swój ślub, to doskonale wiecie, czym jest przedślubna gorączka. Każda Młoda Para pragnie dopiąć wszystko na ostatni guzik. Za kilka godzin stanie się to, na co czekali kilka miesięcy, a nawet lat. Jeśli dopiero planujecie ślub, to pamiętajcie, aby uwiecznić przygotowania. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że Nowożeńcy często pamiętają z nich bardzo niewiele.

 

Klimat panujący u Marcina również wprawiał każdego w wyśmienity nastrój. Każdy ma inne poczucie estetyki, jednak my cenimy sobie detale. Uważamy, że to właśnie te niewielkie i pozornie nieistotne elementy tworzą spójną całość. Właśnie dlatego w fotorelacji nie może zabraknąć zoomu na wszystko, co otaczało nas tego dnia, a czego mogliśmy po prostu nie zauważyć. Wróćmy jednak do Ani i Marcina. Chwila, gdy zobaczyli się po raz pierwszy wywołała wśród zgromadzonych łzy wzruszenia. Fotografując ludzkie emocje czujemy ogromne spełnienie. Sądzimy, że to właśnie szczere uczucia są tym, co czyni zdjęcia magicznymi. Tworząc kolejne kadry nasycone miłością czujemy, że to jest to, co chcemy robić jak najdłużej.

 

Zdjęcia ślubne – chwile, o których nie można zapomnieć

 

Ania i Marcin pojechali do ślubu oldschoolowym samochodem, który na wszystkim zrobił duże wrażenie. Auto było niczym puzzel w wspaniałej układance. Ślub odbył się w przestronnym i bardzo eleganckim kościele, który swoją stylistyką był doskonale dopasowany do całości. Nowożeńcy, którzy dbają o każdy, nawet najmniejszy szczegół są godni podziwu. Biały dywan prowadzący do ołtarza. Dwoje zakochanych do szaleństwa młodych ludzi. Ich bliscy, którzy przepełnieni są ich szczęściem. Ciężko wyobrazić sobie lepszą scenerię,prawda? Ania została przekazana z rąk ojca w ręce męża, to chwila łapiąca ze serce nawet najtwardszych.

 

Podczas uroczystości nie brakowało ani uśmiechów radości, ani łez wzruszenia. Było cudowanie, a stworzone kadry przemawiają same za siebie. Świetnie czujemy się fotografując moment, kiedy Młodzi wychodzą z kościoła. Spokój wymieszany z prawdziwą euforią. Stres ulotnił się na dobre, a na twarzach pojawiają się promienne uśmiechy.

 

Nowożeńcy nie zapomnieli o tradycji. Powitanie chlebem i solą, rzucanie kieliszków za siebie oraz przenoszenie przez próg. Są to piękne zwyczaje, które warto pielęgnować. Czegoś Wam brakuje? Z pewnością pierwszego tańca! Oczywiście u Ani i Marcina go nie zabrakło. Jak było? Olśniewająco, uczuciowo i perfekcyjnie.

 

Nie można zapomnieć o tym, że miejsce wesela ma wielki wpływ na to czy impreza będzie udana. Centrum Bankietowe Astoria to połączenie stylu klasycznego z minimalistycznym. Znajdują się tutaj elementy pałacowe, ale utrzymane w bardzo dobrym guście. W przypadku Ani i Marcina ciężko byłoby sobie wyobrazić lepsze miejsce, niż Centrum Bankietowe Astoria. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że ta Młoda Para wydaje się czuć w takim klimacie, jak ryba w wodzie. Jeśli więc cenicie sobie lokale bez zbędnych dekoracji, przestronne i komfortowe, to Centrum Bankietowe Astoria jest dla Was. Zastanawiacie się, jak dalej potoczyło się wesele Ani i Marcina? Rewelacyjnie! Tylko spójrzcie na poniższe zdjęcia.

fotografia ślubna białystok foto malarzefotografia ślubna białystok foto malarzefotografia ślubna białystok foto malarzefotografia ślubna białystok foto malarzefotografia ślubna białystok foto malarzefotografia ślubna białystok foto malarzefotografia ślubna białystok foto malarzefotografia ślubna białystok foto malarzefotografia ślubna białystok foto malarzefotografia ślubna białystok foto malarzefotografia ślubna białystok foto malarzefotografia ślubna białystok foto malarzefotografia ślubna białystok foto malarzefotografia ślubna białystok foto malarzefotografia ślubna białystok foto malarzefotografia ślubna białystok foto malarzefotografia ślubna białystok foto malarzefotografia ślubna białystok foto malarze

Poznaj nas bliżej

Inspiruje nas miłość, dlatego na zawsze zatrzymujemy ją
W subtelnych ślubnych fotografiach, przechowując w każdym zdjęciu emocje, szczęście, wzruszenia i radość.

PortfolioPortfolio KontaktKontakt

Fotograf ślubny

Fotografia ślubna Białystok

Fotograf Łomża

Zdjęcia ślubne Białystok

Fotograf Suwałki

Zdjęcia ślubne