Portfolio

MOUNT JULIET ESTATE

MOUNT JULIET ESTATE

PAŁAC BIEBRZAŃSKI - WESELE

PAŁAC BIEBRZAŃSKI - WESELE

GALERIA ZDJĘĆ

GALERIA ZDJĘĆ

SANTANA BIAŁYSTOK

SANTANA BIAŁYSTOK

ŚLUB ZA GRANICĄ

ŚLUB ZA GRANICĄ

MUCKROSS PARK HOTEL

MUCKROSS PARK HOTEL

Białystok Fotograf

Decyzja o ślubie to najważniejszy moment w życiu każdej pary. Od tego momentu rozpoczyna się proces organizacji uroczystości oraz weselnego przyjęcia. Jest to zadanie czasochłonne i wymagające dopięcia wszystkich szczegółów na ostatni guzik. Niezależnie od tego, czy wydarzenie będzie kameralne, czy bardzo duże, istnieje konieczność wyboru ślubnego fotografa.

 

 

Zdjęcia ślubne utrwalają najradośniejsze momenty wspólnego życia. Wykonanie atrakcyjnej i naturalnej sesji z uroczystości to gwarancja posiadania wartościowej pamiątki. Białystok fotograf oferuje realizację reportażu, charakteryzującego się klasycznym pięknem i ponadprzeciętną zmysłowością.

 

 

Fotografia to nie tylko sztuka, ale też w pewnym stopniu umiejętność psychologicznego podejścia do tematu. Stąd też zdajemy sobie sprawę z tego, że najważniejsze jest dokumentowanie uczuć. Uwieczniamy prawdziwość emocji. Chcemy w ten sposób ukazać rzeczywiste piękno przeżywanych chwil. Będąc świadomym odpowiedzialności, dokładnie ustalamy z młodą parą zakres działania w dniu wydarzenia.

 

Białystok Fotograf Foto Malarz fotograf ślubny zdjęcia ślubne Białystok

Zdjęcia ślubne Białystok

Proces wykonania ślubnego fotoreportażu rozpoczynamy ze swoimi klientami nawet kilka tygodni czy nawet miesięcy przed terminem uroczystości. Realizacja zgodnie z planem możliwa jest wtedy, gdy wcześniej dokładnie poznamy potrzeby pary młodej. Wymagania mogą być różne, stąd też stawiamy na elastyczność. Zawsze jednak gotowi jesteśmy, aby doradzić lub też zaproponować kilka rozwiązań do wyboru.

 

 

Określenie miejsca uroczystości pozwala nam na odpowiednie przygotowanie do wykonania fotoreportażu. Znamy większość kościołów i miejsc ceremonii w Białymstoku. Pozostałe poznajemy od momentu, kiedy rozpoczynamy współpracę z młodą parą. Potrafimy wykorzystać atuty i możliwości, jakie stwarzają wybrane budynki. Wiemy dzięki temu jak ustawić się, aby uchwycić najlepsze ujęcia. Dodatkowo, jesteśmy w stanie poruszać się bezszelestnie i w sposób nieuciążliwy dla ślubnych gości. Dzięki temu mogą skupić się oni na wydarzeniach, my natomiast uwieczniamy ich naturalne przeżycia i emocje.

 

 

Podczas wykonywania fotoreportażu wykorzystujemy swoją spostrzegawczość. Działamy tak, aby nie pominąć żadnego ważnego momentu. Dzięki doświadczeniu wiemy, gdzie być i jak się ustawić, aby uchwycić najciekawsze kadry. Przy tym wszystkim, staramy się uwiecznić to, co najistotniejsze, czyli emocjonalne momenty. Nasze zdjęcia pełne są tych pięknych i pozytywnych, których zresztą w naturalny sposób nie brakuje. W czasie ślubu przytomność działania fotografa to cecha kluczowa. Często w czasie wykonywania reportażu ufamy więc swojej intuicji i wrażliwości.

 

 

Uważamy, że od samego początku nawiązania współpracy, powinniśmy opierać się z klientami na zasadach partnerskich. Pełna i skuteczna kooperacja musi wynikać z uczciwości. Zaufanie pozwala na nieskrępowane wykonywanie swoich obowiązków. Ze swojej strony dajemy gwarancję solidności. Dzięki temu główni bohaterowie wydarzenia, jak i wszyscy zebrani goście, mogą skupić się na najważniejszym. Bez obawy o należytą oprawę uroczystości o wiele łatwiej opanować stres. Komfort psychiczny, który w ten sposób osiągają młodzi, to odpowiedni sojusznik na ten wyjątkowy dzień.

 

Białystok Fotograf Foto Malarz fotograf ślubny zdjęcia ślubne Białystok

Fotografia ślubna Białystok

Kompletny fotoreportaż ślubny to także sesja plenerowa. Białystok fotograf to nie tylko doświadczenie w tej materii, ale też umiejętność doradzenia. W samym Białymstoku, jak również jego okolicach, nie brakuje miejsc pięknych. Ostateczny wybór należy zawsze do młodej pary, niezdecydowanym chętnie jednak podpowiadamy. Młodzi decydują również o terminie wykonania sesji. Najważniejszy jest komfort naszych klientów, stąd też dostosowujemy się w tym zakresie w stu procentach.

 

 

Dbamy o to, by sesja plenerowa była jak najbardziej naturalna. Nie jesteśmy zwolennikami scen sztucznych, ponieważ nie uwieczniają one istoty wydarzenia. Na swoich fotografiach dokumentujemy uczucie, łączące dwójkę ludzi. W wyjątkowych okolicznościach miłość tę można uwiecznić szczególnie atrakcyjnie. Zmysłowy krajobraz odgrywa tu rzecz jasna niepoślednią rolę. Na pierwszym planie pozostaje oczywiście młoda para, ale pamiętamy także o istocie detali. Podkreślają one charaktery głównych bohaterów - romantyczność, humor czy nieśmiałość.

 

 

W czasie wykonywania fotoreportażu jesteśmy zawsze pełni energii a jednocześnie otwartości na pomysły młodych. Często znajdujemy się w miejscach, które zakochani znają doskonale. W myśl zasady pełnej współpracy, pozostajemy w werbalnym kontakcie przez cały czas trwania sesji. Zdajemy sobie sprawę także z faktu, że przedłużający się dzień zdjęciowy może powodować zmęczenie. Moment kryzysu może przytrafić się każdemu, stąd też reagujemy zdecydowanie na sygnały klientów. Poświęcamy młodym tyle czasu, ile będzie potrzebne do zrobienia idealnej sesji.

 

 

Fotografia to także sztuka akceptacji. Ewentualne kaprysy czy indywidualne koncepcje to rzecz zupełnie normalna. Sesja ślubna jest wszak jedyna w swoim rodzaju. Stąd potrzeby młodych zawsze muszą pozostać na pierwszym miejscu. Jako fotografowie jesteśmy przygotowany do tego, by dostosować się do tych wymogów w stu procentach. Podczas współpracy z klientami, zawsze tłumaczymy, że tworzymy pamiątkę dla nich na całe życie. W ten sposób zachęcamy młodych do eksponowania najbardziej ukrytych nawet pomysłów.

 

 

Białystok Fotograf Foto Malarz fotograf ślubny zdjęcia ślubne Białystok

Reportaż ślubny

Dzień ślubu wcale nie zaczyna się w momencie, w którym para młoda wkracza do kościoła. Przecież w domach obojga narzeczonych już od samego rana panuje radosny gwar i atmosfera nerwowych przygotowań.

 

Warto te szczególne chwile - ostatnie jako zaręczonych - ująć w ślubnym reportażu. To wyjątkowe momenty, w których nie brak miejsca na łzy wzruszenia, odrobinę stresu i wyczekiwania. Dopieszczanie fryzury i makijażu, uroczyste zawiązywanie muchy, wsuwanie na nogi ślubnych pantofelków - po latach młoda para z pewnością z radością powróci do tych chwil raz jeszcze.

 

W wielu domach pielęgnuje się jeszcze tradycję błogosławieństwa młodej pary przez ich rodziców. To piękna uroczystość, podczas której spływa niejedna łza i pada niejedno ważne słowo. Dlatego warto uwiecznić ją na fotografii i znaleźć dla niej miejsce w rodzinnym albumie.

Białystok Fotograf zdjęcia ślubne foto malarz

Zdjęcia ślubne Białystok

Jako fotografowie posiadamy oczywiście solidną podbudowę merytoryczną. Fotografia nie jest jednak nauką ścisłą. Dlatego, chcąc proponować klientom sztukę ponadprzeciętną, musimy umieć działać elastycznie. Nierzadko wykonanie idealnego fotoreportażu wymaga świadomego naginania kanonów. Konieczne jest czasami odejście od pewnych zasad, aby spełnić oczekiwania młodej pary. Najważniejsze bowiem jest, aby zdjęcia te przypadły do gustu zamawiającym. Dostosowanie się do indywidualnych standardów jest w tym przypadku kluczem do sukcesu. Przy czym, oczywiście, znajomość klasycznych technik stwarza duże możliwości i daje pewność siebie.

 

 

Wyjątkowa fotografia nieść będzie wartość nie tylko artystyczną, ale także sentymentalną. W szczególnych okolicznościach, takich jak ślub, jest to szczególnie widoczne. Najpiękniejsze technicznie fotografie szybko zostaną odłożone w kąt, jeśli nie posiadają w sobie ładunku emocjonalnego. Staramy się wykonywać zdjęcia, które będą robić wrażenie nawet po wielu latach. Chcemy, aby nasi klienci z dumą mogli pokazywać je w przyszłości swoim dzieciom. Miłość widać w gestach, spojrzeniach, uśmiechach. Te detale zawsze dokumentujemy na fotografiach - i to one budują ponadczasowy charakter.

 

 

Finalny efekt widać zawsze na zdjęciach. Osiągnięcie go to jednak zawsze włożenie mnóstwa ciężkiej pracy i poświęcenia. W czasie wykonywania fotoreportażu działamy od początku do końca na pełnych obrotach. Nie pozwalamy sobie nawet na chwilę przestoju, bowiem w czasie uroczystości ważny jest każdy moment. Etyka i uczciwość nie pozwalają nam na odpuszczenie. Dzięki zaangażowaniu otrzymujemy najlepszą nagrodę, czyli zachwyt i uznanie naszych klientów. Pozytywne opinie i rekomendacje potwierdzają, że rozwijamy się w odpowiednim kierunku.

 

Białystok Fotograf zdjęcia ślubne foto malarz

Fotograf na wesele Białystok

Po uroczystości ślubnej, pełni animuszu towarzyszymy młodej parze na przyjęciu weselnym. W Białymstoku nie brakuje wspaniałych miejsc do zorganizowania szampańskiej imprezy. Eleganckie, wygodne lokale sprzyjają wykonaniu jedynego w swoim rodzaju fotoreportażu. Wesele to, po ślubnych chwilach wzruszenia, momenty uniesienia i zabawy. Jest to wydarzenie wyjątkowo dynamiczne, dlatego wymaga od fotografa dobrej kondycji. Podczas pląsów na parkiecie jesteśmy zawsze w gotowości i łapiemy najciekawsze ujęcia.

 

 

Oczywiście przyjęcie weselne ma różne fazy. Oprócz fragmentów absolutnie szalonych, takich jak oczepiny, są też momenty podniosłe. Do takich należy chociażby pierwszy taniec młodej pary. W trakcie realizacji reportażu jesteśmy zatem całkowicie elastyczni. Dostosowujemy się do zmiennego tempa i nie pozwalamy się zaskoczyć. Dzięki temu osiągamy też kolejny efekt - zróżnicowanie materiału i jego kompletność.

 

 

W czasie wykonywania zdjęć cały czas stosujemy się do ustalonych z młodą parą wytycznych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z kilku uniwersalnych zasad. Mile widziane będzie uwiecznienie toastów za zdrowie i pomyślność młodych. Jednakże już fotografowanie gości w czasie spożywania posiłków nie jest w dobrym tonie. Wiem, że skuteczny fotograf musi być taktowny i dyskretny. Jeśli zachodzi taka potrzeba, umiemy się z wyczuciem wycofać. Również w tym przypadku istotna jest możliwość dostosowania się do zmiennych warunków.

 

 

Przyjęcie weselne to rzecz jasna spektakl wielu bohaterów, ze szczególnym jednak wskazaniem na młodą parę. W fotografowaniu zachowujemy jednak równowagę. Nie sposób nie poświęcić najwięcej miejsca młodym, jednak pamiętamy także o ich najbliższych. Osoby te przeżywają wydarzenie równie mocno. I właśnie te, bardzo silne, a jednocześnie pozytywne emocje uwieczniamy. Uśmiechnięte oblicza, radość a nierzadko też łzy szczęścia - to wszystko buduje atmosferę przyjęcia. Na zdjęciach oddajemy relacje międzyludzkie. Okoliczności zaś pozwalają nam na ukazanie naturalnego szczęścia, bez konieczności reżyserowania.

 

Białystok Fotograf zdjęcia ślubne foto malarz

Zachować w pamięci na zawsze

Kluczowe w naszym podejściu do sztuki fotografii jest traktowanie jej jako pasji. Jest to nasze największe hobby, które pozwala nam się definiować od wielu lat. Uwieczniając uroczystości weselne, nie czujemy się jak pracownicy, ale jak entuzjaści. Pozwala nam to nie popaść w rutynę i zawsze odnajdować radość w podjętych obowiązkach. Za każdym razem, rozmawiając z młodymi parami, przyznajemy, że mamy szczęście. Robimy naprawdę to, co kochamy, a w dodatku możemy się tym dzielić z innymi ludźmi. Osiąganie wyjątkowych rezultatów pozwala nam uszczęśliwiać wiele osób.

 

Uśmiech na naszej twarzy powoduje również fakt, że wykonane zdjęcia staną się rodzinną pamiątką. Świadomość, że zajmują one szczególne miejsca w domach par to szczególna nagroda za włożony trud. Choć nierzadko o świcie po weselu jesteśmy wyczerpany, to jest to zmęczenie bardzo pozytywne. Mimo fizycznego osłabienia, mentalnie jesteśmy naładowani i od razu myślimy o kolejnej uroczystości. Bez wątpienia to bardzo szczególna gratyfikacja.

Białystok Fotograf zdjęcia ślubne foto malarz galeria zdjęć

Jeśli pragniecie niepowtarzalnych, jedynych w swoim rodzaju i doskonale pokazujących nieskrywane emocje w tak wyjątkowym dla Was dniu fotografii, to jesteśmy do Waszej dyspozycji. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Wasze oczekiwania i by dostarczyć Wam wspaniałych pamiątek, do których będziecie często i chętnie wracać.

 

Będziemy zaszczyceni aby móc dla Was tworzyć i uczestniczyć w tak ważnym dla Was dniu. Zachęcamy jeszcze raz do zapoznania się z naszym portfolio jak i do kontaktu.

Poznaj nas bliżej

Inspiruje nas miłość, dlatego na zawsze zatrzymujemy ją
W subtelnych ślubnych fotografiach, przechowując w każdym zdjęciu emocje, szczęście, wzruszenia i radość.

PortfolioPortfolio KontaktKontakt

Białystok Fotograf

Fotograf ślubny Białystok

Fotograf Łomża

 Fotograf  Ełk

Fotograf Ostrołęka

Fotograf Olsztyn

Fotograf ślubny Białystok

Fotografia ślubna