Muckross Park Hotel

 

Rhona i Gene

 

Rhona i Gene historię swojego małżeństwa zaczęli pisać w Irlandii, zwanej również zieloną wyspą. Nie bez racji, bowiem przez większość roku roślinność ma tutaj niepowtarzalny, soczysty odcień zieleni.

 

 

Muckross Park Hotel

 

Ciężko wyobrazić sobie lepszy obiekt na ceremonię ślubną. Położony jest na terenie Parku Narodowego Killarney, w pobliżu miasteczka o takiej samej nazwie. Pierwszym, co przyciąga uwagę jest niezwykle malownicza lokalizacja hotelu, otoczonego przez zielone pola i lasy.

 

Pięciogwiazdkowy obiekt oferuje młodym parom w ich najważniejszym dniu niepowtarzalne wnętrza i unikalną atmosferę. Przepiękne ogrody, bliskość tafli jeziora i soczyście zielone krajobrazy czynią to miejsce idealnym na ślubną sesję.

Sesja ślubna w Irlandii

 

Krajobrazy, jakich nie ma w żadnym innym miejscu na świecie dają możliwość wykonania naprawdę niepowtarzalnych zdjęć. Soczysta zieleń i bujna roślinność aż zachęcają do naturalnych i zmysłowych sesji ślubnych.

 

Młode Pary z zamiłowaniem do historii z pewnością ucieszy niedaleka odległość hotelu od Muckross Abbey – piętnastowiecznego opactwa. Jego surowe kamienne mury mogą stać się wspaniałym tłem dla ślubnych ujęć z nutką historii w tle.

 

Warto wykorzystać te niesamowite okoliczności przygody, by uzyskać niezapomniane efekty sesji ślubnej. Zdjęcia wykonane podczas niej są dla młodej pary pamiątką na całe życie. Zadaniem fotografa jest, by była to pamiątka, która mimo upływu lat wciąż będzie wzbudzać zachwyt i przywoływać miłe chwile.

 

 

 

Fotograf ślubny

 

Stoi przed nim zadanie wykonania takich ujęć, które uchwycą magię i wyjątkowość najważniejszego dnia w życiu młodej pary. Przede wszystkim, powinien od zadbać o samopoczucie i komfort nowożeńców, by podczas sesji czuli się swobodnie i nie krępowali się przed obiektywem aparatu.

 

Profesjonalny fotograf musi wiedzieć, że przepiękne krajobrazy i wnętrza są tylko tłem dla młodej pary. Pretekstem, by w magiczny sposób uchwycić w kadrze moc ich uczucia i niepowtarzalność chwili.

 

Czasem największe wrażenie na ślubnych kadrach robią uchwycone detale. Powiew wiatru, uścisk dłoni, grymas wzruszenia – to chwile, które przemijają w mgnieniu oka i dlatego są tak cenne.

 

 

 

Zdjęcia ślubne

 

Szczęście w dniu ślubu, szerokie uśmiechy na twarzach połączone z bajkowymi pejzażami nie wymagają dodatkowych gadżetów i akcesoriów do zdjęć.

 

W fotografii ślubnej panuje obecnie trend na ujęcia naturalne i niepozowane. Na takich zdjęciach główną rolę powinny grać emocje. Tak, by po latach właściciele zdjęć mogli poczuć je na nowo, oglądając rodzinne albumy.

 

Tylko od młodej pary zależy, czy plener ślubny odbędzie się w dniu ślubu czy może w innym dogodnym terminie. Jedne pary wolą wykonać serię ujęć świeżo po ceremonii, inne z kolei wolą mieć na ten cel przeznaczony osobny dzień. Fotograf musi tę decyzję uszanować.

 

 

 

Fotograf na wesele

 

Przyjęcie weselne także jest pełne chwil, które warto uwiecznić na fotografii. Pierwszy taniec nowożeńców, skradzione potajemnie pocałunki, łzy wzruszenia rodziców czy uściski przyjaciół. To momenty, które przy pomocy zdjęć zostaną z młodą parą na zawsze.

 

Od piszącej: Przepraszam za konieczność odesłania tekstu do poprawy. Przyznam, że ciężko mi było rozpocząć nad nim pracę, niezupełnie wiedziałam, jak się za to zabrać. Mimo tej wpadki, mam nadzieję, że teksty spełniają Pańskie oczekiwania.

Poznaj nas bliżej

Inspiruje nas miłość, dlatego na zawsze zatrzymujemy ją
W subtelnych ślubnych fotografiach, przechowując w każdym zdjęciu emocje, szczęście, wzruszenia i radość.

PortfolioPortfolio KontaktKontakt

Zdjęcia ślubne

Sesja w Irlandii

Fotografia ślubna

Fotograf Białystok