Porośnięty bluszczem budynek w stylu starego angielskiego dworu kryje wnętrza jak z bajki. Stylowe, klasyczne, urządzone ze smakiem i wyczuciem estetyki. Przybytek leży zaledwie minutę spacerem od brzegu morza, a otoczony jest przez urokliwe lasy.

 

Hotelowe ogrody mają barwę soczystej zieleni, spotykanej w takim odcieniu tylko w tej części świata. Kryje się w nich wiele romantycznych zakątków, jakby żywcem wyjętych z kinowych filmów romantycznych.

 

Nic więc dziwnego, że na celebrowanie zawarcia małżeństwa w tak pięknych okolicznościach przyrody decyduje się wiele nowożeńców. Wśród nich są Rachel i Kenneth, którzy w Mount Juliet Estate świętowali początek swojej wspólnej ścieżki życia.

Mount Juliet Estate

Sesja w Irlandii

Zdjęcia robione w tej części świata są niepowtarzalną pamiątką dla młodej pary. Nie potrzeba do nich dodatkowych gadżetów i ozdobników, piękne krajobrazy są idealnym tłem dla subtelnych i naturalnych ujęć.

W pobliżu hotelu znaleźć można wiele zakątków, idealnych na wykonanie sesji ślubnej. Uroczy kamienny mostek nad pobliską rzeczką, pokryte paprociami leśne poszycie czy surowy brzeg morza. Zdjęcia wykonane w tych miejscach z pewnością będą wyjątkowe i niepowtarzalne.

Co ważne, staroświecki gmach hotelu równie pięknie prezentuje się w letniej, jak i zimowej scenerii. Śnieżne pejzaże będą idealnym tłem do zdjęć dla pary, która zdecyduje się na ślub zimą.

 

Fotograf ślubny

Musi być niezwykle wyczulony na magię i wyjątkowość chwil. Musi pamiętać, że po wielu latach efekty jego pracy będą jedyną pamiątką po najważniejszym dniu w życiu młodej pary.

Albumy ślubne z rozrzewnieniem i nostalgią oglądane są po latach przez całą rodzinę. Dlatego warto zadbać o unikalne ujęcia, które będą robić wrażenie pomimo upływającego czasu.

Fotograf musi być nieustannie czujny, by nie przegapić żadnej z wyjątkowych chwil. Czasem największe wrażenie robi uchwycony na zdjęciu przelotny uśmiech, grymas wzruszenia czy spływająca łza. Tymczasem są to detale, które bardzo szybko ulatniają się z ludzkiej pamięci.

 

Zdjęcie ślubne

Coraz większy nacisk kładzie się na to, by było naturalne i niepozowane. Szczęście i miłość uchwycone w kadrze nie potrzebuje tak naprawdę żadnej dodatkowej oprawy.

Piękne krajobrazy i pejzaże powinny stanowić tylko tło dla młodej pary. To ich uczucie i oni sami powinni grać na fotografiach główną rolę.

Powiew wiatru, sączące się spomiędzy gałęzi drzew promienie słońca, piana na morskich falach – przy sesji zdjęciowej warto wykorzystać to, co oferuje natura.

Młoda para powinna czuć się przed obiektywem swobodnie i ufać, że fotograf uchwyci to, co w niej najpiękniejsze.

 

Fotograf na wesele

Przyjęcie weselne jest wydarzeniem obfitującym we wzruszające i podniosłe chwile. Pierwszy taniec, krojenie weselnego tortu czy podziękowanie rodzicom… to wszystko warto uwiecznić na fotografii.

Sam fotograf na weselu powinien kierować się wyczuciem chwili, poszukując momentów wartych uwiecznienia. Jest osobą odpowiedzialną za to, by nawet po długich latach państwo młodzi bez problemu mogli powrócić pamięcią do tego szczególnego dnia.

Poznaj nas bliżej

Inspiruje nas miłość, dlatego na zawsze zatrzymujemy ją
W subtelnych ślubnych fotografiach, przechowując w każdym zdjęciu emocje, szczęście, wzruszenia i radość.

PortfolioPortfolio KontaktKontakt

Fotograf ślubny

Fotograf Białystok

Fotograf Łomża

Zdjęcia ślubne Białystok

Fotograf Suwałki

Zdjęcia ślubne