PORTFOLIO

Fotografia ślubna – portfolio powinno doskonale ukazywać najpiękniejsze z dnia ślubu momenty, nieskrywane emocje oraz wydobytą magię z każdego gestu. Zatrzymać czas oraz ulotność chwili na fotografii, która przetrwa długie lata i będzie wspaniałą, rodzinną pamiątką to prawdziwa sztuka. Nie każdy jest w stanie temu podołać. Fotograf ślubny musi mieć świadomość tego, jak bardzo jego praca jest ważna dla pary młodej oraz całej rodziny. Dlatego do każdego reportażu ślubnego należy się odpowiednio przygotować. Rozmowa z młodą parą, wychwycenie ich oczekiwań i preferencji to klucz do sukcesu co ostatecznie składać się będzie na cudowną i niezapomnianą pamiątkę.

Fotografia ślubna

MOUNT JULIET ESTATE

MOUNT JULIET ESTATE

PAŁAC BIEBRZAŃSKI - WESELE

PAŁAC BIEBRZAŃSKI - WESELE

GALERIA ZDJĘĆ

GALERIA ZDJĘĆ

SANTANA BIAŁYSTOK

SANTANA BIAŁYSTOK

ŚLUB ZA GRANICĄ

ŚLUB ZA GRANICĄ

MUCKROSS PARK HOTEL

MUCKROSS PARK HOTEL

Czym się zajmujemy

Fotografujemy ulotne momenty, dostrzegamy skrywane wzruszenie, spojrzenia pełne miłości i zatrzymujemy je w czasie po to, aby można było do nich wrócić po latach i ponownie poczuć magię tego wyjątkowego dnia, w którym powiedzieliście sobie sakramentalne TAK. Dzień ślubu to najpiękniejsza w życiu chwila, kiedy dwa serca pełne miłości zaczynają tworzyć jedność. Fotografia ślubna to prawdziwa sztuka, której inspiracją jest miłość pary młodej. Tutaj nie ma miejsca na reżyserię, ustawianie osób do zdjęć czy udawane emocje. Wszystko jest prawdziwe, a fotografie ślubne są niepowtarzalne, mają własny charakter i styl pokazany okiem patrzącego…

Chwytamy wzruszenia i emocje

Dla fotografii ślubnej najcenniejsze są emocje – uśmiechy na twarzach, łzy spływające po policzkach, szeptanie do ucha czy taneczne szaleństwa. W fotografii nie ma miejsca na błędy i pomyłki – profesjonalizm i doświadczenie to bardzo cenne atuty fotografa ślubnego, które zapewnią gwarancję spełnienia oczekiwań młodej pary. Należy jednak również wziąć pod uwagę fakt, iż każdy fotograf ma swój styl i nie da się skopiować ujęcia, które widzieliście może już u kogoś innego na zdjęciach ślubnych. Każda uroczystość, każda para młoda jest zupełnie inna, oryginalna, a więc każda sesja również będzie zupełnie inna. Nie oznacza to jednak, że nie należy przedstawiać swojego zdania, oczekiwań i upodobań, a wręcz przeciwnie.  Efektywna komunikacja na linii fotograf ślubny -> para młoda zagwarantuje doskonałe i piękne ujęcia, które będą Wam towarzyszyć do końca życia. Będą doskonałą pamiątką dla Waszych dzieci i wnuków.

Co proponujemy

Przede wszystkim obejrzyjcie nasze portfolio klikając na kolejne zdjęcia w galerii. Każda para młoda ma swoją historię i wchodząc w daną sesje będziecie mogli przenieść się w czasie i zobaczyć, jak wyglądał ich piękny dzień, kiedy zdecydowali się razem iść przez życie. Oglądając zdjęcia fotografa poznajecie jego spojrzenie, sposób w jaki chwyta chwile i uwiecznia je w kadrze. Upewnijcie się, czy nasz styl jest zbieżny z Waszą estetyką. Czy chcecie, abyśmy to właśnie my dostąpili zaszczytu towarzyszenia Wam w tym wyjątkowym dla Was dniu zapisując na zawsze wszystkie niezapomniane i jakże szalenie ważne dla Was momenty.

Reportaż ślubny

Reportaż ślubny składa się z kilku etapów – przygotowania, ceremonia, wesele oraz plener ślubny. Nasza praca zaczyna się w momencie, kiedy zaczynacie przygotowywać się do ceremonii. Makijaż, fryzura, wybieranie bukietu, zakładanie garnituru, wiązanie muszki czy krawatu. Kilka pięknych ujęć z przygotowań przypomni Wam tą niezwykłą ekscytację, motylki w brzuchu i nerwowe podniecenie przed ceremonią zaślubin.

fotografia ślubna foto malarz

Następny etap to ślub kościelny lub w urzędzie stanu cywilnego. Zatrzymane emocje kiedy mówicie sobie TAK, łzy wzruszenia, szczęście w oczach zarówno Waszych, jak i Waszych najbliższych. I pierwszy, pełen miłości pocałunek jako żony i męża – bezcenna chwila, jedyna w swoim rodzaju, która nie powtórzy się już nigdy więcej. Warto utrwalić ją zarówno w swojej pamięci jak i na zdjęciu. Morze szczęścia, życzenia od rodziny i przyjaciół, zbieranie monet oraz sypanie ryżem. Wszystko to z pięknym uśmiechem na twarzy. Zarówno w trakcie jak i po bardzo wzruszającej ceremonii  fotograf ślubny wyłapuje wszystkie najcenniejsze emocje, rysujące się na twarzach zaproszonych gości. Prawdziwa radość i szczęście, zarówno Wasze jak i całej Waszej rodziny. Takich emocji pragną młodzi oglądając zdjęcia z tego wspaniałego dnia.

Plener ślubny

Na koniec przychodzi czas na plener ślubny – wspaniałe ujęcia na łonie natury, w ulubionych miejscach i z ukochanymi zwierzakami. Pocałunki, patrzenie sobie głęboko w oczy, uśmiechy i uściski. Plener ślubny to nie lada wyzwanie zarówno dla fotografa jak i pary młodej, jednak postawienie na naturalność i prawdziwe emocje zawsze doskonale się sprawdza i daje idealne rezultaty na fotografiach.

Fotograf Białystok zdjęcia ślubne foto malarz galeria zdjęć

Jeśli pragniecie niepowtarzalnych, jedynych w swoim rodzaju i doskonale pokazujących nieskrywane emocje w tak wyjątkowym dla Was dniu fotografii, to jesteśmy do Waszej dyspozycji. Dołożymy wszelkich starań, aby nie zawieźć Waszych oczekiwań i by dostarczyć Wam wspaniałych pamiątek, do których będziecie często i chętnie wracać. Będziemy zaszczyceni aby móc dla Was tworzyć i uczestniczyć w tak ważnym dla Was dniu. Zachęcamy jeszcze raz do zapoznania się z naszym portfolio jak i do kontaktu.

Poznaj nas bliżej

Inspiruje nas miłość, dlatego na zawsze zatrzymujemy ją
W subtelnych ślubnych fotografiach, przechowując w każdym zdjęciu emocje, szczęście, wzruszenia i radość.

PortfolioPortfolio KontaktKontakt

Fotograf Białystok

Fotograf Suwałki

Fotograf Łomża

 Fotograf  Ełk

Fotograf Ostrołęka

Fotograf Olsztyn

Fotograf ślubny Białystok

Fotografia ślubna