Hotel Pod Szyszkami

Daria i Marcin to świeżo upieczeni nowożeńcy. Czarowali wszystkich obecnych niewymuszoną elegancją oraz wewnętrznym spokojem. Zachwycali nie tylko swoim nienagannym wyglądem, ale przede wszystkim radością, która biła z ich wnętrza. Dzień zaślubin był wręcz idealny. Już od rana niebieskie niebo i złociste promienie słońca wzbudzały u wszystkich dobry nastrój. Szczęście było podwójne, gdyż Para Młoda zdecydowała się na ceremonię w plenerze. Z pewnością dla wszystkich uczestników ślubu Darii i Marcina było to niezwykle poruszające wydarzenie, które na długo zapisze się w pamięci. Miejscem wesela był Hotel Pod Szyszkami w Koźminie.

 

Fotografia ślubna – miłość w obiektywie aparatu

 

Przygotowania do ślubu przebiegały w atmosferze przepełnionej radością. Młodzi od samego początku mieli wsparcie duchowe ze strony najbliższych, którzy gorącymi uśmiechami starali się nieco rozluźnić przyszłych nowożeńców. Daria zakładając suknię ślubną przemieniła się w prawdziwą boginię. Wrodzony wdzięk sprawiał, że emanowała ona dziewczęcym urokiem oraz skromnością. Suknia ze zjawiskowym długim trenem była doskonałym wyborem. Podkreśliła ona nieskazitelną urodę Darii, a przyszła Panna Młoda wyglądała po prostu kwitnąco.

 

Marcin przygotowywał się do ślubu równie intensywnie. Jego twarz wyrażała wiele emocji, a dobry humor nie opuszczał go nawet na chwilę. Przyszły Pan Młody dbał o każdy, nawet najmniejszy detal. To mężczyzna z dobrymi manierami i ponadczasową elegancją. Bije od niego zdecydowanie i pewność siebie, jednak na pierwszy plan wychodzi przyjazne usposobienie. Bliscy Marcina zrobili wszystko, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy.

 

Pierwsze spotkanie nowożeńców w dniu zaślubin było bardzo wzruszające. Pomimo tego, że nie są to osoby, które lubią epatować swoją miłością, to w ich oczach skrywało się wielkie szczęście. Wystarczyło jedno porozumiewawcze spojrzenie, aby przekazać sobie najskrytsze myśli, które głębiły się w głowie. Oczywiście nie zabrakło wsparcia rodziny oraz przyjaciół, dla których dzień zaślubin Darii i Marcina znaczył naprawdę wiele.

 

Zdjęcia ślubne – szczęście zamknięte w kadrach

 

Śluby plenerowe zawsze są bardzo efektowne, jednak wiążą się z pewnym ryzykiem. Tego dnia jednak słońce wyszło specjalnie dla Darii i Marcina i przez całą ceremonię nie zamierzało ich opuścić. Miejscem ceremonii był Hotel Pod Szyszkami. Dekoracja w nieco rustykalnym stylu zrobiła na wszystkich zgromadzonych duże wrażenie. Wszyscy w napięciu oczekiwali przybycia przyszłych nowożeńców. Tata Panny Młodej oddał ją w dobre ręce. Ogromne wzruszenie Marcina szybko przeniosło się na wszystkich zgromadzonych. W niejednym oku pojawiła się łza szczerego wzruszenia.

 

Piękna ceremonia spotkała się z wielkim uznaniem zgromadzonych gości. Nie zabrało gromkich braw i ryżu rzucanego na szczęście. Nie można również pominąć wspaniałej muzyki, która była świetnym dopełnieniem tych wyjątkowych chwil. W wyśmienitych nastrojach wszyscy zgromadzeni udali się na miejsce przyjęcia weselnego. Hotel Pod Szyszkami już na wstępie zaskoczył cudownymi, spersonalizowanymi dekoracjami. Obiekt doskonale wpasowywał się w klimat wydarzenia. Zgodnie z tradycją Pan Młody przeniósł swoją żonę przez próg.

 

Natychmiast po wejściu na salę weselną można było stwierdzić, że Hotel Pod Szyszkami był strzałem w dziesiątkę. Dekoracja znajdująca się przy stole nowożeńców zapierała dech w piersiach. Zabawa weselna rozkręciła się bardzo szybko, dzięki roześmianym oraz pozytywnie nastawionym gościom. Wszyscy tryskali niepohamowaną energią, którą można było zauważyć na parkiecie. Daria i Marcin to perfekcyjny duet nie tylko w życiu, ale również w tańcu. Początkowe skrępowanie przerodziło się w czyste szaleństwo, które było wybuchem zmagazynowanych emocji. Na specjalną uwagę zasługuje również wspaniały zespół muzyczny, który swoją oryginalnością przebijał wszystkie popularne kapele weselne. Przyjęcie weselne Darii i Marcina zakończyło się dopiero w godzinach porannych, co jest najlepszym potwierdzeniem udanej zabawy.

Fotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto MalarzFotografia Ślubna Białystok Foto Malarz

Poznaj nas bliżej

Inspiruje nas miłość, dlatego na zawsze zatrzymujemy ją
W subtelnych ślubnych fotografiach, przechowując w każdym zdjęciu emocje, szczęście, wzruszenia i radość.

PortfolioPortfolio KontaktKontakt

Fotograf ślubny

Fotografia ślubna Białystok

Fotograf Łomża

Zdjęcia ślubne Białystok

Fotograf Suwałki

Zdjęcia ślubne