Fotografia i zdjęcia ślubne – Oferta

Zdjęcia wyjątkowe w każdym pixelu

Od kreatywnego scenariusza, przez unikalny reportaż ślubny, aż po perfekcyjną „obróbkę” wyselekcjonowanych ujęć – mówiąc krótko proponujemy Wam zdjęcia inne niż wszystkie.

FOTOGRAFIA I ZDJĘCIA ŚLUBNE – OFERTA

Zdjęcia ślubne krok po kroku

SPOTKANIE

Wiele naszych Par Młodych mieszka bardzo daleko od miejsca zaślubin, a często nawet od samych siebie. Wówczas bezpośredni kontakt jest niemożliwy lub bardzo utrudniony. Wszelkie sprawy oraz formalności ustalamy wtedy przez Internet lub telefonicznie. Osobiste spotkanie nie jest konieczne. Z większością naszych Par Młodych po raz pierwszy spotykamy się w dniu ślubu.

REPORTAŻ ŚLUBNY

 Możecie być pewni, że na zawsze uwiecznimy najpiękniejsze chwile Waszego dnia w profesjonalnym, kreatywnym i nastrojowym ślubnym reportażu, który z nawiązką spełni Wasze oczekiwania.

PLENER ŚLUBNY

Po reportażu ślubnym lub w trakcie jego trwania (po wcześniejszych ustaleniach) umówimy się z Wami na zdjęcia plenerowe, aby w przemyślany sposób zaplanować, a następnie wykonać dla Was plenerową sesję ślubną utrwalają najwspanialsze pierwsze emocje małżonków – w najpiękniejszych kolorach natury lub w oryginalnej aranżacji wg kreatywnego scenariusza.

OBRÓBKA ZDJĘĆ

Następnym krokiem jest drobiazgowa selekcja i ostateczny wybór zdjęć oraz zaawansowana obróbka autorska z gwarancją Waszej satysfakcji i uśmiechu. Zdjęcia do obróbki wybieracie sami lub my. Wy o tym decydujecie.

FINALIZACJA

To już ostatni krok, czyli przekazanie Waszych zdjęć zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami: galeria na hasło w strefie klienta, slideshow z prezentacją wybranych zdjęć, albumy, odbitki wybranych zdjęć, pendrive, wall art’y w formie obrazu na ścianę… wybór zależy wyłącznie od Waszych indywidualnych preferencji. Zdjęcia ślubne zarówno z reportażu jak i z pleneru przeważnie dostępne są w strefie klienta w ciągu dwóch, trzech tygodni.

KONTAKT ( E-MAIL /TEL / FB / SKYPE)

Szanujemy Wasz czas i będziemy wdzięczny za to samo. Jeśli zainteresuje Was nasza oferta i macie dodatkowe pytania, to udzielimy Wam wyczerpujących informacji na temat współpracy oraz przebiegu reportażu ślubnego, tak abyście mogli podjąć decyzję ze 100% zadowoleniem.

Kontakt

Zapytaj o wolny termin

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Poznaj nas bliżej

  Inspiruje nas miłość, dlatego na zawsze zatrzymujemy ją
  W subtelnych ślubnych fotografiach, przechowując w każdym zdjęciu emocje, szczęście, wzruszenia i radość.

  PortfolioPortfolio KontaktKontakt

  Fotograf Białystok

  Fotograf Olsztyn

  Fotograf Warszawa

  Fotograf Ostrołęka

  Fotograf Łomża

  Fotograf Suwałki

  Fotograf Ełk

  Fotograf Giżycko

  Fotograf ślubny Białystok