FOTOGRAF ŚLUBNY BIAŁYSTOK

„Szukamy fotografa ślubnego w Białymstoku, który w spontanicznych kadrach opowie historię najpiękniejszego dnia w naszym życiu. Chcemy, aby nasz fotograf ślubny dostrzegł w ulotnych chwilach coś, czego nikt inny by nie zobaczył. Zależy nam, aby w wyjątkowy sposób zatrzymał ulotne chwile i każdym zdjęciem wyraził emocje, wzruszenia i niepowtarzalną magię. Mamy nadzieję, że uda nam się znaleźć prawdziwego artystę obiektywu, którego zdjęcia opowiedzą o naszym szczęściu. Chcielibyśmy, aby zdjęcia, które będziemy oglądać za każdym razem podobały nam się jeszcze bardziej…”

 Witajcie!

Z tej strony Marina i Jarek

Jeżeli właśnie takiego fotografa ślubnego w Białymstoku szukacie to bardzo chętnie zatrzymamy dla Was najpiękniejsze chwile Waszego życia. Jesteśmy małżeństwem i parą fotografów ślubnych, których inspiruje miłość i szczere emocje. Naprawdę kochamy to, co robimy, a fotografowanie zakochanych i prawdziwego szczęścia daje nam wielką radość.

Kadry malowane naturą
Zatrzymamy dla Was czas

FOTOGRAFIA ŚLUBNA BIAŁYSTOK

Z pewnością oczekujecie konkretnych informacji, więc postaramy się odpowiedzieć na Wasze pytania, zanim je zadacie. Sprawdźcie szczegół oferty – i sprawdźcie, jak będzie przebiegała nasza współpraca – od pierwszego kontaktu, aż po przekazanie Waszych wymarzonych zdjęć ślubnych.

SESJA ŚLUBNA BIAŁYSTOK – CENA

Ile kosztuje sesja ślubna w Białymstoku? Wystarczy, że wypełnicie krótki formularz kontaktowy, abyśmy mogli poznać Wasze preferencje. Gdy go otrzymamy – najpóźniej w ciągu 24 godzin otrzymacie szczegółową ofertą, która uwzględni cenę i pełną specyfikację Waszego wymarzonego reportażu i sesji ślubnej.

REPORTAŻ ŚLUBNY – BIAŁYSTOK

Magia przygotowań, ostatnie przymiarki sukni ślubnej, rozmowy druhen… Nasze reportaże ślubne łączą ekscytację przygotowań, radość i wzruszenia w spontaniczny scenariusz ulotnych chwil. Zanim powiecie sobie „Tak” zatrzymamy na zawsze czas w kadrach, które w nastrojowy sposób opowiedzą o emocjach tych niezwykłych momentów.

Kiedy będziemy fotografować uroczystość Waszej przysięgi staniemy się niewidzialni, aby uchwycić to, co niezauważalne. Kiedy będziecie po raz pierwszy oglądać swoje zdjęcia ślubne przekonacie się, że razem tworzą wyjątkową całość, ale każda z osobna opowiada piękną historię jednej chwili, która już się nie powtórzy.

PLENEROWA SESJA ŚLUBNA – BIAŁYSTOK

Otulony magią natury Białystok to wymarzona scenografia dla plenerowej sesji ślubnej. Specjalnie dla Was wykonamy nastrojowe zdjęcia, w których miłość, magia światła i przyroda tworzą urzekający obraz Waszej miłości.

DOBRY FOTOGRAF ŚLUBNY BIAŁYSTOK

Pewnie się z nami zgodzisz, że jedna fotografia może wyrazić więcej niż 1000 słów, a najlepszą reklamą ślubnego fotografa są jego zdjęcia oraz opinie zadowolonych Młodych Par.

Dlatego z dumą prezentujemy kilka przykładowych referencji:

W zdjęciach ślubnych Fotomalarza zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia. Niestety nie mogliśmy się spotkać z Jarkiem osobiście, więc nieco obawialiśmy się, jak będzie przebiegał nasz reportaż i sesja plenerowa. Kiedy spotkaliśmy się w przedzień ślubu czuliśmy się tak, jakbyśmy znali się od dawna. Współpraca przebiegła płynnie, szybko i w świetnej atmosferze, a efekty pracy Jarka i Mariny okazały się zachwycające. Poleciliśmy Fotomalarza innym naszym znajomym, którzy do wspólpracy wzięli oczywiście Marinę i Jarka. Serdecznie polecamy i zapewniamy, że dzisiaj wybór byłby taki sam.

Aleksandra & Peter

Marina i Jarek to prawdziwi artyści obiektywu, którzy wykonali dla nas naprawdę wyjątkowe zdjęcia ślubne. Już po pierwszy spotkaniu wiedzieliśmy, że trafiliśmy na właściwe osoby. Ich zaangażowanie, uśmiech, skromność w połączeniu z talentem zapewnił nam komfort podczas sesji oraz rewelacyjne efekty, które urzekły nas i całą naszą rodzinę.

Adam & Ewa

Bardzo spodobał nam się pomysł, aby naszą sesję ślubną, czyli reportaż i zdjęcia plenerowe wykonało małżeństwo fotografów. Marina i Jarek to duet mistrzów fotografii – fotografowali z tak wielką pasją, że już w trakcie sesji wiedzieliśmy, że zdjęcia spełnią nasze oczekiwania. Efekt jednak jeszcze bardziej nas zaskoczył, ponieważ otrzymaliśmy prawdziwe emocje zatrzymane w kadrze, a wszystkie zdjęcia po prostu nas zachwyciły.

Filip & Joanna

Mamy nadzieję, że już wkrótce pochwalimy się także Waszą opinią

Serdecznie zapraszamy po spełnione marzenia i do kontaktu

Poznaj nas bliżej

Inspiruje nas miłość, dlatego na zawsze zatrzymujemy ją
W subtelnych ślubnych fotografiach, przechowując w każdym zdjęciu emocje, szczęście, wzruszenia i radość.

PortfolioPortfolio KontaktKontakt

Fotograf Białystok

Fotografia ślubna Białystok

Fotograf ślubny Białystok

Zdjęcia ślubne Białystok

Fotograf na wesele Białystok