Fotograf na wesele – o nas

Spełnimy Wasze marzenia we dwoje

Dwa aparaty, dwa spojrzenia

Jeden zachwycający efekt

Poznaj nas bliżej

Inspiruje nas miłość, dlatego na zawsze zatrzymujemy ją
W subtelnych ślubnych fotografiach, przechowując w każdym zdjęciu emocje, szczęście, wzruszenia i radość.

WięcejWięcej KontaktKontakt

Fotograf na wesele

Subtelnie. Zjawiskowo. Kreatywnie

Reportaże oraz sesje ślubne

Reportaże oraz sesje ślubne piszemy spełnioną miłością, emocjami, radością i wzruszeniami, zmieniając je w zachwycające obrazy, które pozwalają za każdym razem na nowo odkrywać magię najpiękniejszych chwil w życiu. Uważamy, że właśnie tak powinien pracować fotograf ślubny, dla którego praca jest jednocześnie największą pasją.

Fotograf ślubny – ona

Marina Łazarska

Sztuka zawsze była dla mnie ważna. Od kiedy piszę scenariusz swojego życia z Jarkiem odkryłam w sobie pasję fotografowania oraz przede wszystkim zatrzymywania w zdjęciach szczęścia spełnionej miłości Par Młodych.

Od scenariusza, po najdrobniejsze szczegóły – Jarek nauczył mnie jak zmienić zwykłe zdjęcie w subtelną fotografię ślubną, która każdym detalem opowiada historię spełnionej miłości.
W zamian podarowałam mu swój temperament i nowe spojrzenie na miłość, inspirując go do nowych poszukiwań artystycznych.
Dziś także jestem fotografem ślubnym, a moje zdjęcia, choć tak podobne do prac Jarka, wyróżniają się nieuchwytną w słowach kobiecą lekkością.

fotograf na wesele foto malarz
fotograf na wesele foto malarz

Fotograf ślubny – on

Jarosław Łazarski

Zdjęcia ślubne to moja największa pasja, którą teraz dzielę z miłością swojego życia. Przekazując wiedzę Marinie odkrywam fotografię na nowo, łącząc dwie wizje i inspiracje w obrazy pełne subtelnej dynamiki.

Przekazując Marinie swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie planowania scenariuszy, techniki ujęć, kadrowania oraz wydobywania na pierwszy plan prawdziwych emocji, wzbogaciłem własne zdjęcia ślubne o nowe pomysły i kreatywne rozwiązania.
We dwoje stanowimy duet, który odzwierciedla najlepsze cechy kreatywnego fotografa ślubnego. Można przekonać się o tym, oglądając nasze bogate portfolio.

Zdjęcia ślubne

Malowane barwami pięknej natury

Polska Europa Świat

Uwielbiamy odwiedzać nowe miejsce. Lubimy poznawać nowych ludzi. Z każdej podróży czerpiemy wyjątkowe chwile zapisując je w kadrach. Podróże wzbogacają nas o nowe doświadczenia, inspirują i kształcą. Pobudzają do działania. Dlatego jeśli pobieracie się poza granicami Waszego regionu lub kraju to wiedzcie, że dla nas to kolejne ciekawe wyzwanie. Z chęcią będziemy Wam towarzyszyć.

Każda sesja wykonywana w dowolnym miejscu na świecie niezmiennie wzbudza w nas dreszczyk emocji.
Fotografujemy w całej Polsce, Europie i wszędzie gdzie tylko to jest możliwe, ponieważ uważamy, że fotografia ślubna nie uznaje granic geograficznych.

fotograf na wesele foto malarz
Fotograf na wesele

Zapraszamy na spacer do galerii inspiracji

WEJŚCIEWEJŚCIE